Niedziela, 23 kwietnia 2017 83 imprez w 6 kategoriach Będzie się działo! | walbrzyszek.com | Dodaj wydarzenie | Ogłoszenia

Kalendarz wydarzeń

Kategorie wydarzeń

Puchar Polski Federacji WRPF w wyciskaniu sztangi leżąc

walbrzyszek.com poleca!
Już 22. kwietnia 2017 o godzinie 12:00 rozpocznie się niesamowite widowisko podczas którego będziemy mieli okazję podziwiać najsilniejszych Polaków oraz gości z Europy. Mowa o Pucharze Polski Federacji WRPF w wyciskaniu sztangi leżąc. Zapowiadają się niezwykłe ciężary, powyżej 250 kg, wyginające sztangę! A także potężni siłacze o wadze nawet powyżej 140 kg! To trzeba zobaczyć, wstęp wolny!
Kiedy:
Sobota, 22 kwietnia 2017, godzina 12:00
Gdzie:
Wałbrzych, Aqua Zdrój, ul. Ratuszowa

Zgłoś błąd

Jeśli na niniejszej stronie popełniliśmy błąd, lub impreza wysłana przez Czytelnika zawiera błędne dane lub nieodpowiednie treści - bardzo prosimy o zgłoszenie tego.

Uwaga: Niniejszy formularz nie służy do korespondencji z redakcją i zadawaniu pytań dotyczących imprezy, a wyłącznie zgłaszaniu błędów na tej stronie.

Dodaj wydarzenie

Organizujesz jakieś wydarzenie, imprezę, spotkanie, kurs?
Powiadom o tym innych!
Dodaj swoje przedsięwzięcie za darmo do katalogu Będzie Się Działo - walbrzyszek.com
Dodaj

walbrzyszek.com poleca!

© 2002-2017 walbrzyszek.com jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Napisz do nas | Redakcja
walbrzyszek.com zastrzega sobie prawo do błędów w druku i nie odpowiada za poprawność treści nadesłanych przez czytelników.