Piątek, 20 października 2017 58 imprez w 6 kategoriach Będzie się działo! | walbrzyszek.com | Dodaj wydarzenie | Ogłoszenia

Kalendarz wydarzeń

Kategorie wydarzeń

Lampiony Pamięci

walbrzyszek.com poleca!
Tradycyjnie spotkamy się w Dzień Zaduszny, by upamiętnić Wałbrzyszan, którzy odeszli w mijającym roku. Zasłużonych, podziwianych, wszystkich bliskich naszemu sercu, których brak dotkliwie odczuwamy. 
Bądźmy razem w Zaduszki 2 listopada. Spotkamy się na placu Magistrackim o godz. 18:00. Zapalimy znicze, manifestując wspólnotę, pamięć i szacunek. 
Pod adresem lampiony@um.walbrzych.pl najpóźniej do 27 października oczekujemy na imiona i nazwiska osób zmarłych, które zostaną odczytane i pokazane na telebimie.
Kiedy:
Czwartek, 2 listopada 2017, godzina 18:00
Gdzie:
Wałbrzych, plac Magistracki

Zgłoś błąd

Jeśli na niniejszej stronie popełniliśmy błąd, lub impreza wysłana przez Czytelnika zawiera błędne dane lub nieodpowiednie treści - bardzo prosimy o zgłoszenie tego.

Uwaga: Niniejszy formularz nie służy do korespondencji z redakcją i zadawaniu pytań dotyczących imprezy, a wyłącznie zgłaszaniu błędów na tej stronie.

Dodaj wydarzenie

Organizujesz jakieś wydarzenie, imprezę, spotkanie, kurs?
Powiadom o tym innych!
Dodaj swoje przedsięwzięcie za darmo do katalogu Będzie Się Działo - walbrzyszek.com
Dodaj

walbrzyszek.com poleca!

© 2002-2017 walbrzyszek.com jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Napisz do nas | Redakcja
walbrzyszek.com zastrzega sobie prawo do błędów w druku i nie odpowiada za poprawność treści nadesłanych przez czytelników.