Piątek, 19 stycznia 2018 73 imprez w 6 kategoriach Będzie się działo! | walbrzyszek.com | Dodaj wydarzenie | Ogłoszenia

Kalendarz wydarzeń

Kategorie wydarzeń

Wernisaż wystawy „Dwie drogi" z cyklu Biennale Mistrzów Ceramiki im. Bronisława Wolanina.

walbrzyszek.com poleca!
Założeniem Biennale realizowanego przez muzeum od 2013 roku jest prezentowanie wałbrzyskiej publiczności twórczości najwybitniejszych polskich artystów ceramików. W tym roku wystawa poświęcona będzie, po raz pierwszy, aż dwóm postaciom – Edwardowi Roguszczakowi – artyście związanemu z Trójmiastem, zmarłemu w 1997 roku oraz Bronisławowi Wolaninowi, zmarłemu w 2013 roku, który swoje zawodowe i artystyczne życie związał z Bolesławcem. Wystawa zatytułowana „Dwie drogi" zbiega się także z 90. rocznicą urodzin Edwarda Roguszczaka oraz 80. Bronisława Wolanina. Na wystawie, którą zaplanowano do stycznia przyszłego roku, obejrzeć będzie można około 60 prac obu twórców, w tym także niepokazywane wcześniej odręczne projekty i szkice.

Wernisaż odbędzie się 20 października (piątek) o godzinie 17:00 w sali wystaw czasowych Muzeum Porcelany. Wystawę będzie można oglądać do końca stycznia 2018.
Kiedy:
Od: Piątek, 20 października 2017, godzina 17:00

Do: Środa, 31 stycznia 2018
Gdzie:
Wałbrzych, Muzeum Porcelany

Zgłoś błąd

Jeśli na niniejszej stronie popełniliśmy błąd, lub impreza wysłana przez Czytelnika zawiera błędne dane lub nieodpowiednie treści - bardzo prosimy o zgłoszenie tego.

Uwaga: Niniejszy formularz nie służy do korespondencji z redakcją i zadawaniu pytań dotyczących imprezy, a wyłącznie zgłaszaniu błędów na tej stronie.

Dodaj wydarzenie

Organizujesz jakieś wydarzenie, imprezę, spotkanie, kurs?
Powiadom o tym innych!
Dodaj swoje przedsięwzięcie za darmo do katalogu Będzie Się Działo - walbrzyszek.com
Dodaj

walbrzyszek.com poleca!

© 2002-2018 walbrzyszek.com jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE Napisz do nas | Redakcja
walbrzyszek.com zastrzega sobie prawo do błędów w druku i nie odpowiada za poprawność treści nadesłanych przez czytelników.