Wałbrzych: Uroczyste zakończenie OBL

Niedziela, 22 maja 2011, 1:39
Aktualizacja: Poniedziałek, 23 maja 2011, 8:59
Autor: Sven
Meczem „Zawodowcy” kontra „Amatorzy” i wręczeniem nagród zakończył się w sobotę sezon OSiR Basket Ligi.

Co prawda, wyniki tegorocznej rywalizacji amatorskich drużyn koszykarskich znane są już od tygodnia, ale uroczyste zakończenie rozgrywek odbyło się w sobotę, 21 maja. W toczącej się przez kilka miesięcy rywalizacji wzięło udział trzynaście zespołów. Mistrzem został PHU Marcol, przed AZET Packing, na trzecim miejscu znalazł się Partner Plus Nieruchomości.

W sobotnie popołudnie, na zakończenie sezonu, rozegrany został mecz: „Zawodowcy” ( zawodnicy Górnika i Górnika Nowe Miasto) przeciwko „Amatorom” (reprezentacja OBL).

Przemek Olszewski

Mecz zakończył się zwycięstwem „ligowców” w stosunku 84 : 65, (23 : 16; 26 : 12; 12 : 8; 23 : 29). Na uwagę zasługuje fakt, że ostatnia kwarta była, nie tylko bogata w zdobycze punktowe, ale także to, że zakończyła się wygraną reprezentantów OBL.

W przerwie meczu nagrody wręczył prezydent Piotr Kruczkowski, uśmiechnięty i wyluzowany jak za najlepszych czasów. Czyżby wiedział, co będzie dalej..?

My już wiemy, co będzie dalej z OSiR Basket Ligą. W przyszłym sezonie rozgrywki będą kontynuowane. Jeżeli więc, Szanowni Czytelnicy, możecie zebrać kilku kumpli, mających odrobinę pojęcia o koszykówce i dużo chęci do treningów, to możecie dołączyć do rozgrywek w następnym sezonie.