Gorce: Remis w Gorcach

Środa, 22 lipca 2009, 13:31
Aktualizacja: 13:43
Autor: PW
Marcin Kois ( na pierwszym planie) należał do wyróżniających się piłkarzy w meczu Gorce – Skalnik (zdj. z meczu Skalnika z Gwarkiem)
W meczu kontrolnym piłkarze Górnika Gorce, który występuje na co dzień w klasie okręgowej, zremisowali ze Skalnikiem Czarny Bór 4–4. Spotkanie miało zaskakujący przebieg, gdyż Górnicy prowadziły 4–0 i nie wygrali.

Początek spotkania to zdecydowana przewaga miejscowych, czego efektem były gole strzelone przez Frasia. Gospodarze mogli pokusić się o kolejne trafienia, ale dobrze w bramce Skalnika spisywał się Czarnota. Goście też stworzyli kilka dogodnych okazji do zdobycia gola, ale uderzenie Poręby obrońcy z Gorc wybili z linii bramkowej, a strzał Jędrzejczyka wylądował na słupku.

W drugiej części meczu początkowe minuty to znów przewaga Górnika, który strzelił kolejne dwa gole. Najpierw rzut karny wykorzystał Błażyński, a później na listę strzelców wpisał się Grzesiak. Ostatnie pół godziny to jednak bardzo dobra gra Skalnika. Najpierw gola zdobył Beszterecha, a później na listę strzelców wpisał się Pudełko. Na 4-3 gola dla Skalnika w 78 minucie meczu strzelił Witek, który pewnie wykorzystał jedenastkę po faulu bramkarza Łaty na Beszteresze. Ostanie słowo należało do Koisa, który ograł Procyka i ustalił wynik spotkania na 4-4.