Czytających: 4779

Dolny Śląsk: Ruszyła IV liga. MKS przegrywa

Poniedziałek, 10 sierpnia 2009, 10:29
Aktualizacja: 10:51
Piłkarze MKS–u Szczawno Zdrój przegrali na inaugurację sezonu z beniaminkiem IV Ligi Twardym Świętoszów 0:2. Tym samym po pierwszej kolejce zawodnicy z uzdrowiska zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

Piłkarze ze Świętoszowa odnieśli historyczne zwycięstwo. Bramki dla gospodarzy zdobywali w 35 minucie Iskrzak oraz w 55 minucie Ganczarek. Niestety od 31 minuty spotkania gracze MKS-u musieli grać w dziesiątkę. Za drugą żłółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną murawę musiał opuścić Michał Nadzieja. Dla Twardego karnego w tym spotkaniu nie wykorzystał Rudyk.

TWARDY ŚWIETOSZÓW – MKS 1985 SZCZAWNO ZDRÓJ 2:0 (1:0)
TWARDY: Zomer, J. Szkarapat (75 Jop), Makoś, Tylutki, Ganczarek, , Kubik (80 Drozd), Chruścicki, Iwaniak, Kocur (20 Chlabicz), Iskrzak, Rudyk.
MKS: Michno, Borek, Smoczyk, Żydek (64 Niemczyk), Kula (46 Antas), Nadzieja, Traczykowski, Troszczyński (46 Ł. Drąg), Bembeniec, Słapek, Kubowicz (46 Ogrodnik).