Czytających: 4405

Wałbrzych: III liga piłki nożnej kobiet: Victoria Aglomeracja lepsza od Dragona

Środa, 17 października 2012, 14:47
Aktualizacja: 14:48
W kolejnym meczu III ligi piłki nożnej kobiet, Victoria Aglomeracja Wałbrzych pokonała Dragona Miszkowice 6–0.

Pierwszego gola strzeliła Ada Skrobiś . Na 2:0 podwyższyła strzałem z lewej nogi Patrycja Rubin. Skrobiś nie wykorzystała jeszcze w pierwszej połowie rzutu karnego i do przerwy Victoria prowadziła 2-0.

W drugiej połowie trzykrotnie bramkarkę Dragona pokonała Skrobiś, a szóstego gola dla miejscowych dorzuciła Marta Bedra.

VICTORIA AW - DRAGON Miszkowice 6-0 (2-0)

Victoria: Patrycja Urbańska - Weronika Drewęcka (30’ Adrianna Skrobiś), Karolina Ryl, Paulina Lizurek (30’ Angelika Galant), Daria Ordecka (30’ Anna Sławińska) - Nikola Ćwioro (60’ Roksana Tokarczyk), Emilia Dolata, Patrycja Rubin, Małgorzata Kałużna - Natalia Marszałek, Marta Bedra.