Czytających: 4997

REGION: Piłkarska klasa B: Stracone punkty Nowego Miasta

Poniedziałek, 22 października 2012, 14:56
Aktualizacja: 14:56
W hicie kolejki Joker Jaczków zremisował z Górnikiem Nowe Miasto 4–4. Na fotel lidera powrócił KS Walim.

Mecz Jokera z Górnikiem Nowe Miasto obejrzało sporo kibiców i na pewno nie mieli powodów do narzekań. Goście prowadzili po 20 minutach 2-0, ale Joker do przerwy zdołał zdobyć gola. W drugiej połowie na boisku działo się jeszcze więcej. W 20 minut Joker zdobył trzy gole i wyszedł na prowadzenie 4-2. Ostatnie 10 minut to jednak świetna gra Nowego Miasta, które zdołało doprowadzić do wyrównania. Dwa gole dla Jokera zdobył Kulik, a po jednym Koźlak i Pielech. Podgórze Wałbrzych rozgromiło 8-1 Grodno Zagórze Śląskie. Znów instynktem strzeleckim błysnął Łysakowski, autora 5 goli. Po jednym dorzucili Grobarczyk, Śpiewak i Swoboda. Iskra Witków dzięki czterem golom Bartosza Ogrodnika pokonała Płomyka Borówno, dla którego honorowego gola zdobył Florian.