Czytających: 5333

Ozorków: Wygrali chociaż jednego seta. Bzura lepsza od Victorii

Niedziela, 11 października 2009, 9:47
Aktualizacja: 10:38
Tylko w pierwszym secie siatkarzom wałbrzyskiej Victorii udało się podjąć walkę z Bzurą Ozorków. Zawodnicy trenowani przez Janusza Ignaczaka przegrali trzeci mecz rzędu, tym razem z 1:3 i zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

Mecz w Ozorkowie wałbrzyszanie rozpoczęli rewelacyjnie. Wygrali pierwszą partię 25:20. Niestety z minuty na minutę Victoria popełniała coraz więcej błędów w obronie, jak i ataku. Drugą partię gracze spod Chełmca przegrali 21:25. W trzeciej odsłonie nasi zawodnicy znowu się przebudzili. Prowadzili nawet jednym punktem przy stanie 23:22, ale ostatecznie, tracąc trzy z rzędu, przegrali tę partię.

W decydujące czwartej odsłonie Bzura była nie do pokonania. Gracze z Ozorkowa wykorzystali wszystkie możliwe do wygrania piłki i ograli nasz zespół 25:15 i tym samym wygrali cały mecz 3:1.

Bzura Ozorków - Victoria Wałbrzych 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:15)
Bzura: Kurzdym, Wdowiak, Kałużny, Domagała, Janiak, Wójcik, Grzelik (L) oraz Sobczak, Antosiak, Sęk, Kowalski i Sowiński
Victoria: Gajek, Król, Tomiałowicz, Olszewski, Zieliński, Jurczyński, Ostapiuk (L) oraz Kopciński i Pacioch