Czytających: 5067

Jawor: Kadeci Górnika z kompletem punktów

Poniedziałek, 19 października 2009, 20:30
Aktualizacja: 23:02
Po raz drugi w tym sezonie kadeci Górnika Wałbrzych wygrali w rozgrywkach Dolnośląskiej Ligi Koszykówki. Tym razem od biało–niebieskich gorsi okazali się zawodnicy Tytana Jawor.

Wałbrzyszanie zdeklasowali swoich rywali wygrywając 116:54. Po pierwszej kwarcie przewaga gości wynosiła już 24 punkty i pewne było, kto będzie zwycięzcą tej potyczki. W kolejnych odsłonach górnicy powiększali tylko swoją przewagę. Po 20 minutach było 61:19 dla podopiecznych Arkadiusza Chlebdy, a po trzeciej partii biało-niebiescy prowadzili 44 punktami. W ostatniej kwarcie cudu być nie mogło i ostatecznie młodzi koszykarze Górnika wygrali 116:54.

Tytan Jawor - Górnik Wałbrzych 54:116 (11:35, 7:26, 20:23, 16:32)
Górnik: Rostkowski 30, Krystosiak 19, Murzacz 17, Hupało 12, Pawlikowski 8, Pabisiak 10, Łozowicki 6, Świątkowski 4, Leszczyk 3, Ciuruś Mateusz 3, Jaskólski 2, Glabsch 2