Czytających: 5073

Szczawno Zdrój: IV liga: Karkonosze wypunktowane. MKS wygrywa 4:1

Niedziela, 25 października 2009, 18:41
Aktualizacja: 19:35
Po dwóch bramkach Marcina Traczykowskiego, jednym golu Łukasza Bębeńca i jednym trafieniu Mariusza Kuli, szczawieński MKS wygrał z Karkonoszami Jelenia Góra 4:1. Tym samym podopieczni Wiesława Walczaka przesunęli się na 9 miejsce w tabeli IV ligi.

W pierwszej częsci gry przewagę mieli gracze MKS-u. Już w 8 minucie po dokładnym podaniu od Marcina Wojtarowicza, Łukasz Bębeniec znalazł się w sytuacji sam na sam z Dubielem i bez problemu skierował piłkę do siatki. Druga bramka dla gospodarzy padła po fantastycznym strzale Marcina Traczykowskiego. Pomocnik MKS-u uderzył futbolówkę z 25 metrów, a ta wpadła w samo okienko bramki gości. Golkiper Karkonoszy nawet nie drgnął.

Początek drugiej częsci gry należał do gości. Już w 50 minucie wprowadzony w pierwszej połowie Marek Wawrzyniak zdobył gola kontaktowego. Na tyle jednak w tym meczu stać było gości. Chwilę później ponownie dał o sobie znać Marcin Traczykowski, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym jeleniogórzan. Przeciwników na 10 minut przed końcem spotkania dobił wprowadzony w 61 minucie Mariusz Kula.

MKS Szczawno Zdrój - Karkonosze Jelenia Góra 4:1 (2:0)
1:0 Bębeniec (8)
2:0 Traczykowski (30)
2:1 Wawrzyniak (50)
3:1 Traczykowski (55)
4:1 Kula (80)

MKS: Michno - Smoczyk, Kochanowski (32 Borek), Nadzieja, Niemczyk, Traczykowski, Truszczyński, Antas (61 Kula), Wojtarowicz (74 Horyk), Bębeniec, Ogrodnik (45 Kubowicz)
Karkonosze: Dubiel - Polak, Siatrak, Bijan, Rodziewicz, Kogut, Burszta, Kotarba, Smoliński, Krupa, Kowalski oraz Sender, Wawrzyniak, Jurkowski, Smolak, Malinowski