Czytających: 5333

Nysa: Siatkarze Victorii na drugim miejscu w turnieju w Nysie

Niedziela, 21 września 2014, 16:03
Aktualizacja: 16:04
Podopieczni Krzysztofa Janczaka rozgrywają ostatnie mecze kontrolne przed zbliżającym się sezonem I ligi siatkówki.

Tym razem siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych wzięli udział w turnieju rozgrywanym w Nysie. W pierwszym meczu nasza ekipa zaprezentowała się z dobrej strony i pokonała I-ligową Wartę Zawiercie 2-1 w setach. Nasi przegrali pierwszą partię do 22, ale w drugiej, bardzo zaciętej, wykazali charakter i zimną krew i wygrali na przewagi do 26. O triumfie zadecydowała trzecia partia. Victoria wygrała dość pewnie do 20 i zakwalifikowała się do finału. Tam rywalem wałbrzyskich siatkarzy byli gospodarze, a więc ekipa Stali Nysa. Zespół miejscowych nie dał żadnych szans chłopcom Janczaka. Stal górowała we wszystkich elementach i stąd dość łatwa wygrana 3-0 w setach do 13, 18 i 21.