Czytających: 5450

Wałbrzych: Grała siatkarska młodzież

Wtorek, 7 października 2014, 10:40
Aktualizacja: 10:41
Za nami kolejne mecze młodzieżowych zespołów siatkarskich Victorii PWSZ Wałbrzych oraz dziewczęcych ekip Chełmca Wałbrzych.

Kadeci Victorii pewnie pokonali bardzo solidną ekipę Top Bolesławiec 3-0 w setach i przewodzą z kompletem punktów w swojej grupie. Równie dobrze w miniony weekend wypadli juniorzy Victorii, którzy nie pozostawili złudzeń rówieśnikom z Głogowa i pewnie pokonali na wyjeździe Chrobrego 3-0 w setach do 17, 13 i 19.

Kadetki Chełmca Wałbrzych także mają powody do radości, bowiem udało się im wygrać spotkanie z Top Bolesławiec 3-1. Gorzej za to wypadły juniorki Chełmca, które przegrały 0-3 z Olimpią Jawor. Młodziczki tymczasem w pierwszym turnieju zanotowały dwie porażki – 0-2 z MKS-em Świdnica oraz 1-2 z AZS UP Wrocław.