Czytających: 6021

Wałbrzych: Piłkarze Górnika wygrali mecz kontrolny

Środa, 15 października 2014, 14:33
Aktualizacja: 14:33
Sporo trzeba było czekać na zwycięstwo Górnika, bowiem ostatni raz biało–niebiescy odprawili z kwitkiem rywali w połowie lata.

W zorganizowanym naprędce sparingu rozegranym we wtorek w Kamiennej Górze pokonaliśmy Olimpię 7:2. Trener Jerzy Cyrak skorzystał z usług wszystkich właściwie dostępnych mu graczy, bowiem w tym momencie nikt na szczęście nie uskarża się na kontuzję. Olimpia Kamienna Góra to czwarty zespół ligi okręgowej, który jednak we wczorajszym meczu łatwo nie oddawał pola. Niemniej jednak przewagę Górnika było widać, szczególnie w drugiej połowie i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 7:2. Bramki strzelali: Marcin Orłowski (3), Marcin Folc (2), oraz po jednej Michał Oświęcimka i wychowanek Olimpii – Adrian Moszyk.