Czytających: 5548

Wschowa: Dark Dog zwycięża we Wschowie

Sobota, 21 listopada 2009, 20:27
Aktualizacja: Niedziela, 22 listopada 2009, 18:52
Koszykarski Górnik Nowe Miasto Wałbrzych wygrał kolejny mecz tego sezonu. Tym razem III–ligowcy zwyciężyli na wyjeździe WSTK Wschowa–Sława 78:63.

Koszykarze z Nowego Miasta od początku narzucili swój styl gry. Po 10 minutach prowadzili 18:11. Po kolejnej odsłonie przewaga wałbrzyszan wzrosła do 9 oczek. Dopiero w trzeciej kwarcie ekipa ze Wschowy wzięła się za grę, ale sił starczyło gospodarzom tylko na kolejnych 10 minut, gdyż w w czwartej partii ekipa Dark Doga zdeklasowała WSTK wygrywając 32:20, a cały mecz 78:63. Niestety kontuzji podczas tego spotkania doznał Mariusz Karwik, jeden z liderów naszej ekipy.

WSTK Wschowa-Sława - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 63:78 (11:18, 16:18, 16:10, 20:32)
Górnik NM: Łabiak 26, Myślak 14, Kołodziej 12, Sujka 11, Karwik 6, Kaliński 4, Borzemski 2, Adranowicz 2, Bujnowski 1