Czytających: 4219

Wałbrzych: Remis z Jagiellonią

Piątek, 23 stycznia 2015, 15:19
Aktualizacja: 15:20
W dzisiejszym sparingu rozegranym o godzinie 10:00 w Grodzisku Wielkopolskim, piłkarze II–ligowego Górnika Wałbrzych zremisowali bezbramkowo z ekstraklasową Jagiellonią Białystok.

Trener Jerzy Cyrak był bardzo zadowolony z postawy naszych chłopców. Do przerwy mieliśmy jedną dogodną sytuację do zdobycia bramki, a dwie takie sytuacje po przerwie miał rywal. Nikt swej szansy nie wykorzystał i mecz zakończył się bezbramkowym wynikiem.

Górnik Wałbrzych: Damian Jaroszewski - Andrij Kozaczenko, Przemysław Cichocki, Tomasz Wepa, Dariusz Michalak, Arkadiusz Gieraszek, Rafał Figiel, Grzegorz Michalak, Dominik Radziemski, Marcin Orłowski, Jeon Jeong-pyeong. W II połowie grali także: Bartosz Tyktor, Sławomir Orzech, Mateusz Krzymiński, Michał Oświęcimka, Kamil Śmiałowski, Marcin Folc, Budzyński.