Czytających: 4460

Wągrowiec: Piłkarze Górnika lepsi od Nielby

Środa, 28 stycznia 2015, 12:56
Aktualizacja: Sobota, 31 stycznia 2015, 18:37
We wczorajszym sparingu na zakończenie pobytu w Wągrowcu piłkarze wałbrzyskiego Górnika pokonali miejscową Nielbę 3–0.

Wynik spotkania został ustalony już do przerwy. Na listę strzelców wpisali się Folc, Figiel oraz Śmiałowski. W tym meczu wynik był jednak najmniej istotną sprawą. Trener Jerzy Cyrak miał okazję przyjrzeć się kolejnej grupie testowanych piłkarzy. Byli to Patryk Królczyk, Marek Wiła, Robert Ziętarski oraz Andrij Kozaczenko.

Nielba Wągrowiec 0-3 Górnik Wałbrzych

Górnik Wałbrzych: (I połowa) Patryk Królczyk - Dariusz Michalak, Tomasz Wepa, Marek Wiła, Sebastian Surmaj, Robert Ziętarski, Mateusz Krzymiński, Mateusz Sawicki, Rafał Figiel, Kamil Śmiałowski, Marcin Folc. (II połowa) Patryk Królczyk - Filipe, Sławomir Orzech, Przemysław Cichocki, Dominik Radziemski, Grzegorz Michalak, Dominik Bronisławski, Andrij Kozaczenko, Michał Oświęcimka, Damian Migalski, Marcin Orłowski.