Czytających: 5799

Wrocław: Kolejne podium Michała Szymczaka

Czwartek, 29 stycznia 2015, 12:56
Aktualizacja: Sobota, 31 stycznia 2015, 18:40
24 stycznia we wrocławskim klubie Hasta la Vista odbył się turniej kategorii B+ Polskiej Federacji Squasha.

Kolejne podium zaliczył Michał Szymczak, który tym razem stanął na najniższym jego stopniu, zdobył 3. miejsce, a po drodze pokonał wielu wyżej rozstawionych zawodników i dopiero w półfinale musiał uznać wyższość bardziej doświadczonego i notowanego na 9. pozycji w Polsce Wojnarskiego, który wygrał cały turniej. W tym turnieju oprócz Michała startowało kilku wałbrzyskich zawodników, którzy zajęli odpowiednio: 16 - T.Pieśla, 24 - A.Wymysłowski, 28 - D.Gotówko, 29 - M.Blinstrub, 32 - W. Wróbel, 33 - A. Górski, 34 - H.Górski.

Za wynik godny odnotowania należy uznać 1. miejsce Huberta Górskiego w turnieju juniorskim.