Czytających: 4205

Boguszów-Gorce: Sukces piłkarek Szczytu

Czwartek, 26 lutego 2015, 13:20
Aktualizacja: Piątek, 27 lutego 2015, 15:03
Szczyt Boguszów–Gorce zajął 2. miejsce na Międzynarodowym Turnieju Grodzisk Cup 2015.

„GRODZISK – CUP 2015” to największy turniej halowy w Polsce piłki nożnej dziewcząt i kobiet. W turnieju wzięło łącznie udział 29 drużyn z 16 klubów z Polski i Ukrainy. Aby wyłonić zwycięzców rozegrano ponad 100 meczów. Drużyna Szczytu prowadzona przez trenerów Łukasza Wawrzyniaka i Dariusza Szarko wystąpiła w kategorii U-13 Młodziczki. W tej grupie wzięło udział 9 zespołów, mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Po rozegraniu wszystkich spotkań, drużyny z miejsc 1 i 2 zagrały w wielkim finale, natomiast zespoły z miejsc 3 i 4 o brązowy medal.

Po trzech dniach turnieju nasza drużyna uplasowała się na znakomitym 2. miejscu i zagrała w wielkim finale tej imprezy ulegając OKS Stomil Olsztyn 1-4. Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Julita Firuta (SP SZCZYT BOGUSZÓW-GORCE).

SP „SZCZYT” BOGUSZÓW-GORCE : Dragon Miszkowice 6-1
Bramki: JULITA FIRUTA, EWA LEGUTKO, ALEKSANDRA CHAŁUPKA, MARTYNA GRZESIAK, JULIA MIGACZ, MAŁGORZATA DOROŻYŃSKA

SP „SZCZYT” BOGUSZÓW-GORCE : Grom Wolsztyn 2-1
Bramki: JULITA FIRUTA x2

SP „SZCZYT” BOGUSZÓW-GORCE : Olimp Gościno 1-0