Czytających: 5829

Czarny Bór: Świerkowa mistrzem

Czwartek, 5 marca 2015, 15:10
Aktualizacja: 15:12
Zgodnie z przewidywaniami, ekipa Świerkowej Czarny Bór nie dała sobie wydrzeć zwycięstwa w rozgrywkach Czarnoborskiej Ligi Halowej w piłce nożnej.

Świerkowa Czarny Bór – Unia Bogaczowice 12-1 (Świerkowa: Marszałek – 7, Ryszard Bejnarowicz – 2, Schabiński, Zygmunt Bejnarowicz, Supik – Unia: Kępiński)

Zaległe spotkanie nie miało historii. Był to typowy mecz do jednej bramki. Świerkowa już do przerwy prowadziła 6-0 i niewiadomą pozostawały jedynie rozmiary wygranej ekipy z Czarnego Boru. Dzięki siedmiu golom strzelonym w tym meczu, tytuł króla strzelców zapewnił sobie Marszałek.

Górnik Wałbrzych (juniorzy) – Unia Bogaczowice 6-6 (Górnik: Rojek – 3, Roszak – 2, Tytman – Unia: Rajca – 3, Kępiński – 3)

Wielka niespodzianka w meczu juniorów Górnika z Unią. Doświadczony zespół z Bogaczowic dzięki świetnej postawie w bramce Krynickiego oraz skuteczności Rajcy i Kępińskiego, był bardzo blisko wygrania meczu, ale na 30 sekund przed końcem wyrównał Roszak.

Skalnik Czarny Bór – AKS Barbara Kuźnice 8-8 (Skalnik: Jarosław Maliszewski – 3, Pokrzywa – 3, Ptaszek, samobójcza – AKS: Lipiński – 3, Łatka - 2, Kryska – 2, Gołek)

Wysoką formę strzelecką zaprezentowały obie drużyny. AKS wystąpił bez nominalnego bramkarza i Skalnik dlatego wiele razy potrafił sforsować defensywę kuźniczan. Ostatecznie sprawiedliwy remis.

Świerkowa Czarny Bór – Joker Jaczków 6-0 (Świerkowa: Supik – 2, Schabiński – 2, Marszałek, Kois)

Wprawdzie Joker walczył ambitnie, jednak Świerkowa była drużyną lepszą. Do przerwy było 2-0, ale Joker nie wykorzystał gry w przewadze, a dodatkowo Koźlak spudłował z rzutu karnego. W drugiej połowie Świerkowa już zdecydowanie górowała.