Czytających: 5024

Wałbrzych: Victoria postawiła się Jastrzębskiemu

Poniedziałek, 14 września 2015, 9:55
Aktualizacja: Wtorek, 15 września 2015, 21:10
W ostatnim meczu turnieju siatkarskiego rozgrywanego w Wałbrzychu, Victoria PWSZ uległa 2–3 Jastrzębskiemu Węglowi.

W pierwszym secie nasza drużyna zaskoczyła przeciwnika dobrą grą. Nasi nieźle serwowali i grali bardzo dobrze w obronie i dzięki temu wygrali do 18. W drugiej partii Jastrzębski już wziął się za poważne granie i wygrał seta bardzo pewnie do 18. W kolejnej partii oglądaliśmy bardzo wyrównany mecz. Miejscowi grali bardzo ambitnie i zawiesili wysoko poprzeczkę wyżej notowanemu rywalowi. Victoria wygrała seta do 22. W czwartej partii wałbrzyszanie nadal dzielnie walczyli, ale tym razem lepszy okazał się Jastrzębski, który wygrał do 22 i o zwycięstwie w meczu decydował tie break. Piąty set miał znów bardzo wyrównany charakter, a ostatecznie więcej zimnej krwi zachowali goście i wygrali 16-14, a cały mecz 3-2.