Czytających: 5098

Wałbrzych: Za nami Turniej Barażowy Deichmann Minimistrzostw 2016

Poniedziałek, 20 czerwca 2016, 14:35
Aktualizacja: 14:37
Przez dwa dni na Stadionie Centrum AQUA ZDRÓJ 16 zespołów w dwóch kategoriach wiekowych rywalizowało o awans do ogólnopolskiego Finału Finałów.

Mecze zostały rozegrane systemem ligowym, a o końcowej klasyfikacji zadecydowała liczba punktów zgromadzonych w każdym z siedmiu spotkań. Po zaciętych rozgrywkach najlepsza w kategorii U9 okazała się drużyna WKS Rzeszów, drugie miejsce w tabeli wywalczyła Nowa Zelandia Szczecin, a kolejne przypadło Nigerii Łódź. W kategorii U11 najwięcej zwycięstw zanotował zespół Watykan Szczecin, drugie miejsce na podium zajęli młodzi piłkarze Polski Wrocław, a brązowy medal otrzymał WKS Bydgoszcz.

Zawodników dwóch najlepszych zespołów z każdej kategorii zobaczymy już za tydzień w Finale Finałów, w którym 64 drużyny rywalizować będą o mistrzowski tytuł. Wielki Finał, tak jak w roku ubiegłym, zostanie rozegrany na Stadionie Centrum AQUA ZDRÓJ.