Boguszów-Gorce: Sudecka Setka

Niedziela, 26 czerwca 2016, 12:52
Aktualizacja: 15:58
Bieg główny na 100 km, czyli Sudecką Setkę, wygrał Bartosz Gorczyca.

Główny dystans 100 km wygrał Bartosz Gorczyca ze Skołoszyna w czasie 9:06:18. Drugą lokatę wywalczył Piotr Sawicki z Warszawy, a trzecia linię mety minęła kobieta – Ewa Majer z Dobczyc. Miejsca naszych biegaczy: 5. Adrian Żeromski – Boguszów-Gorce, 6. Marcin Dudziński – Wałbrzych, 17. Grzegorz Dzieszuk – Wałbrzych, 26. Tomasz Kalina – Mieroszów, 38. Tomasz Błaszkiewicz – Wałbrzych, 40. Krzysztof Frąszczak – Wałbrzych, 49. Łukasz Czaja – Boguszów-Gorce, 58. Zbigniew Śmiałek – Wałbrzych, 66. Jarosław Słomowicz – Wałbrzych, 67. Katarzyna Chomiak – Jedlina Zdrój, 69. Kamila Żeromska – Boguszów-Gorce, 75. Ewa Pastuszeńsko – Wałbrzych, 94. Piotr Pastuszak – Wałbrzych, 95. Kamil Salamonowicz – Wałbrzych. Ukończyło ten dystans 115 zawodników.

Bieg na 72 km wygrał Aleksander Łężniak z Sobótki. Miejsca naszych: 8. Aleksandra Gruszka – Boguszów-Gorce, 20. Kamil Łyczkowski – Wałbrzych, 49. Zbigniew Żuk – Wałbrzych, 55. Anna Gomołysek – Boguszów-Gorce, 62. Łukasz Fudali – Struga. Bieg ukończyło 63 zawodników.

W biegu na 42 km jako pierwszy linię mety minął Piotr Maj z Warszawy, a za nim finiszował Majkel Dobrowolski z Boguszowa-Gorc. Miejsca naszych biegaczy: 19. Artur Dziedzic – Wałbrzych, 36. Dariusz Tęcza – Jedlina Zdrój, 41. Marek Piwowarczyk – Boguszów-Gorce, 48. Radosław Siwkiewicz – Boguszów-Gorce, 51. Marek Łoskot – Wałbrzych, 54. Tadeusz Chomik – Wałbrzych, 55. Renata Baczewska – Wałbrzych, 62. Piotr Bogucki – Wałbrzych, 64. Ryszard Kuźniak – Wałbrzych. Bieg ukończyło 72 zawodników.