Czytających: 5050

Wałbrzych: Za nami finały Deichmann Minimistrzostwa 2016

Poniedziałek, 27 czerwca 2016, 14:52
Aktualizacja: 14:55
W Centrum AQUA ZDRÓJ zakończył się Finał Finałów Deichmann Minimistrzostwa 2016.

Przez dwa dni w piłkarskich rozgrywkach rywalizowały najlepsze drużyny z całej Polski.

W kategorii U9 Niemcy Bydgoszcz pokonały w pełnym emocji meczu finałowym Argentynę Grudziądz. Trzecie miejsce zajęła Anglia Szczecin.

W kategorii U11 mistrzowski tytuł zdobył zespół Holandii Szczecin, drugie miejsce wywalczyli młodzi piłkarze Brazylii Tychy, a kolejne Czechy Łódź.

Zwycięzcy oprócz pucharu i medali otrzymali bilet na mecz Bayernu Monachium. Dodatkowo na zakończenie turnieju miała miejsce loteria, w której wyjazd na mecz Borussii Dortmund wygrała Polska Wałbrzych i Turcja Kraków.