Czytaj także: Jelenia Góra Świdnica

WIADOMOŚCI |  SPORT |  FOTOREPORTAŻE |  OGŁOSZENIA |  Będzie się działo |  Rykowisko |  REKLAMA 
Wtorek, 23 stycznia 2018 Godz.: 12:35:57 Imieniny: Ildefonsa, Marii, Rajmunda Czytających: 4023 , Zalogowanych: 1 . Niezalogowany

Wiadomości, Wałbrzych

Michał Dworczyk o sejmowym kryzysie

Wtorek, 20 grudnia 2016, 17:02, ostatnia aktualizacja: 2016-12-22 08:12
Robert Bajek
Miej świadomość
Polskie miasta: Wrocław 

Wrocław Sobota, 13:44
13 stycznia 2018

 
Najnowsze ogłoszenia
Monter regipsów do Drezna
Sprzątanie Autobusów
Poszukuję mieszk. w P.Sudecki
Alba komunijna 140-150cm
Kratownica dachowa 9,50 m.
Staż księgowość
Pomoc kuchenna/zmywakowa
Kratownica dachowa 7,90 m.
Kratownica dachowa 6,32 m.
Blacha trapezowa T-55 blaszak
Recepcjonista
IBM T510 Thinkpad
Blacha trapezowa T-18 ściana d
HP 8440P Core i5
Montażysta mebli
T410 thinkpad lenovo core i5
Pomoc do krojowni
Profile zamknięte ocynkowane
Kontenery na rożne odpady
Lenovo E520 Thinkpad Edge

Dodaj ogłoszenie
 
Kalendarz wydarzeń
Kategorie wydarzeń
Teatry2
Biblioteka pod Atlantami12
Koncerty6
Inne37
 
Fot. Robert Bajek

Wczoraj o kryzysie w Sejmie mówili parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej. Dzisiaj w tej sprawie głos zabrał Poseł na Sejm RP Michał Dworczyk z Prawa i Sprawiedliwości, podczas konferencji prasowej w wałbrzyskim Biurze Poselskim.

- Podobne konferencje odbywają się dzisiaj w całej Polsce. W poniedziałek i we wtorek parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości, w związku z wydarzeniami z ostatnich kilku dni, zwołują konferencje, na których przedstawiamy stanowisko i staramy się prostować te nieprawdziwe informacje, które w dużych ilościach trafiły do mediów i do obywateli. Część osób się niepokoi, bo ma zmanipulowany przekaz. Stąd nasza inicjatywa, żeby spotkać się bezpośrednio z mediami lokalnymi i przekazać naszym wyborcom i mieszkańcom naszych okręgów jak wygląda sytuacja - powiedział na wstępie Michał Dworczyk, a następnie odniósł się do wydarzeń, które miały miejsce w miniony piątek w Sejmie:

R E K L A M A

- W ostatni piątek miało miejsce bezprecedensowe wydarzenie. W czasie posiedzenia Sejmu, na którym były procedowane dwie ważne ustawy: ustawa budżetowa, oraz ustawa dezubekizacyjna, czyli ustawa, która zmniejsza wynagrodzenie dla byłych pracowników służby bezpieczeństwa. Opozycja uniemożliwiła prowadzenie obrad sejmowych. Chronologia wydarzeń była taka, że jeden z posłów Platformy Obywatelskiej, pan Michał Szczerba, po kilkukrotnym upomnieniu przez Marszałka został wykluczony z obrad Sejmu. Poseł, zgodnie z regulaminem, odwołał się od decyzji Marszałka. Została ogłoszona przerwa w obradach. W czasie tej przerwy obradowała Komisja Regulaminowa, która rozpatrywała wniosek Posła Michała Szczerby o przywrócenie do udziału w obradach. Komisja negatywnie zaopiniowała wniosek Posła Szczerby, w związku z tym Marszałek nie przywrócił go do pracy na forum Izby Sejmu, na co opozycja zareagowała - myślę tutaj o Platformie Obywatelskiej i Nowoczesnej - obstrukcją. Została najpierw zajęta mównica a następnie fotel Marszałka w taki sposób, że po raz pierwszy w historii Marszałek polskiego Sejmu nie mógł prowadzić obrad. W efekcie tego, po spotkaniu z przedstawicielami klubów i wicemarszałkami, które nie przyniosło żadnych pozytywnych skutków, Marszałek Kuchciński zgodnie z regulaminem pracy Sejmu podjął decyzję o kontynuacji obrad na Sali Kolumnowej. To nie był precedens. Takie wydarzenie miało już miejsce w 2010 roku, kiedy Sejm obradował na Sali Kolumnowej, podobnie jak precedensem nie było wykluczenie Posła z obrad. Przypomnijmy: pani Marszałek Kidawa-Błońska wielokrotnie wykluczała z obrad Posłów, którzy uniemożliwiali, albo utrudniali prowadzenie obrad. W efekcie dej decyzji Sejm zebrał się w Sali Kolumnowej, na której, zgodnie z regulaminem Sejmu, z wszystkimi procedurami, przy udziale Sekretarzy Sejmu oraz obsługi Kancelarii Sejmu, zostały przegłosowane zarówno budżet jak i ustawa dezubekzacyjna. Chciałbym sprostować dwie informacje, które się pojawiają. To są nieprawdziwe informacje. Po pierwsze dotycząca niewpuszczenia Posłów na salę obrad jaką wtedy była Sala Kolumnowa. Ja oczywiście brałem udział w tych obradach i głosowaniu i sam widziałem zarówno Posłów Nowoczesnej jak i Posłów Platformy - wszyscy ci którzy chcieli wejść - mogli wejść. Natomiast wtedy koleżanki i koledzy z obu tych formacji zajmowali się głównie przekonywaniem Posłów niezależnych i Posłów Kukiza, żeby nie brali udziału w głosowaniach. Chcieli zerwać kworum. Nie udało im się to, w związku z tym większość z nich wyszła z tej sali. Natomiast każdy Poseł, który chciał wejść i wyjść z tej sali miał taką możliwość. Ponadto nieprawdą jest, że ta część posiedzenia Sejmu była nielegalna. Była przeprowadzona zgodnie z regulaminem Sejmu i z Konstytucją. Wszystkie procedury zostały dochowane.

Michał Dworczyk mówił też o dalszych wydarzeniach, które miały miejsce już poza budynkiem Sejmu:

- Wieczorem odbyło się pod Sejmem zgromadzenie, na którym spotkali się przeciwnicy obecnej większości parlamentarnej, oczywiście wspierani przez Posłów Nowoczesnej i Platformy Obywatelskiej. Polska jest wolnym demokratycznym krajem, więc nie ma absolutnie nic złego w tym, że ludzie demonstrują swoje niezadowolenie, zadowolenie. W tym przypadku oczywiście było to niezadowolenie. Pretekstem do tego były nowe regulacje funkcjonowania mediów w Sejmie. Ta demonstracja przerodziła się w demonstrację przeciwko większości parlamentarnej, przeciwko obecnemu rządowi. Wyszedłem do tych demonstrujących, rozmawiałem z ludźmi w tłumie, byłem tam blisko dwie godziny. To co nas bardzo niepokoi to poziom agresji, poziom emocji, które w tym zgromadzeniu były obecne i które były podgrzewane przez wystąpienia polityków Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej. Te emocje mogą nas doprowadzić do czegoś bardzo niedobrego. Przypomnijmy: w III RP mieliśmy jeden mord polityczny - został zabity pracownik biura Prawa i Sprawiedliwości, pan Marek Rosiak, nasz kolega. Druga osoba została ciężko ranna. Tej zbrodni dokonał były działacz Platformy Obywatelskiej, który wykrzykując, że chce zabić Jarosława Kaczyńskiego, dopuścił się tego czynu. Na pewno wpływ na to miała atmosfera, która była w 2010 roku w Polsce wytworzona, atmosfera agresji i niechęci wobec Prawa i Sprawiedliwości. Obawiamy się, że emocje, które w tej chwili są wyzwalane, mogą doprowadzić do kolejnego nieszczęścia. Mieliśmy już do czynienia z atakami na parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości. Dlatego apelujemy, zwłaszcza że jest okres świąteczny, zbliża się Boże Narodzenie - powinniśmy ostudzić emocje. Apelujemy do wszystkich parlamentarzystów i działaczy wszystkich partii politycznych w Polsce o to, aby ten czas poświęcić na refleksję, na ostudzenie nastrojów, na ostudzenie emocji. Powinniśmy wspólnie rozmawiać. Jeśli są problemy, powinniśmy je rozwiązywać. Sale Sejmu i Senatu są po to, żeby dyskutować a nie po to, żeby obstrukcją uniemożliwiać obrady. Apelujemy do naszych koleżanek i kolegów z opozycji o to, żeby umożliwili normalne funkcjonowanie parlamentu.
Następna wiadomość Polityka 
 Poprzednia wiadomość Strona główna 
 
Waszym zdaniem
Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.
  20-12-2016 17:12 | ~michał | *.adsl.inetia.pl (178.37.*.*)
Kłamca !!!

  20-12-2016 17:36 | ~Polewa | *.relay.coldhak.com (192.160.*.*)
Wlasnie czytam TVN24 cala prawda cala dobe. Atak na minister Zalewska i atak na inna kobiete poslanke Cala Prawda Cala Dobe opisuje jak: "Powitali Minister Edukacji", nie chamski atak na minister edukacji, tylko powitali minister. Zycze szujom z TVN24, aby codziennie ich tak sasiedzi witali na dzien dobry.

  20-12-2016 17:38 | ~brawo poseł Dworczyk | *.static.chello.pl (84.10.*.*)
Dworczyk to bardzo rozsądny i inteligentny facet. Przez półgłówków z tzw. opozycji musi jeździć i tłumaczyć, że śnieg jest biały, chociaż ludzie kumaci sami wiedza co jest grane. Targowica chce obalić rząd.

  20-12-2016 17:39 | ~zenon | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
PO to pacholki Berlina.Won!

  20-12-2016 17:43 | ~Lawinka | *.adsl.tpnet.pl (83.26.*.*)
Brawo Michał.

  20-12-2016 17:52 | ~kok | *.adsl.tpnet.pl (83.27.*.*)
Bardzo inteligentny ,rozważny w swoich wypowiedziach parlamentarzysta ---życzę powodzenia i sukcesów w pracy----oby tacy tylko ludzie zasiadali w sejmie nie było by takiego chamstwa jakie tam reprezentuje PO i Nowoczesna ...........

  20-12-2016 18:04 | ~wojtek 51 |  (37.190.*.*)
Tchórz wysłał wszystkich w teren żeby inteligentnie kłamali.

  20-12-2016 18:24 | ~KOD | *-06.vectranet.pl (31.11.*.*)
Panie Dworczyk co pan gadasz w Polsce nie ma demokracji . My walczymy o demokrację a demokracja będzie wtedy gdy my znowu powrócimy do władzy . Gdy my w 100% będziemy mieli wszystko i nikt nie będzie nam przeszkadzał w .............................

  20-12-2016 18:26 | ~Przywieziony | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Warszafiak, u nas tylko Ania a nie spadochroniarze

  20-12-2016 18:28 | ~Polewa | *.piratenpartei-nrw.de (5.199.*.*)
wojtek51: Tego sie nie da powiedziec o festyniaach, ze inteligentnie klamia... Kto jest wiekszym tchorzem? Bo mi sie wydaje ze wiekszym jest ten co wysyla w teren bojowki, by atakowac i lzyc kobiety poslanki.

  20-12-2016 19:20 | ~Lawinka | *.adsl.tpnet.pl (83.26.*.*)
uwaga, wulkany intelektu PO ( przykłady ) : Schetyna, Kopacz, Budka ( wg Kopacz Borysław ), Pomaska, Mucha, Kierwiński, Grupiński, Mrzygłocka, Siemoniak, Klich, Kołacz, Borusewicz, Nojman, Halicki, Kidawa, Niesiołowski i mogłabym tak bez końca.

  20-12-2016 19:23 | ~wyborca pis | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
to wydaje się całkiem rozsądny człowiek. Dlaczego pis nie promuje takich ludzi za to musimy wstydzić się za występy takich asów jak zielinski?

  20-12-2016 19:27 | ~PL |  (176.58.*.*)
Polska jest jedna nie skłócajcie Narodu -

  20-12-2016 19:39 | ~Szczur | *.adsl.inetia.pl (178.37.*.*)
Do 19:20. Do listy dopisz Polewa, Lawinka, Zenon no i Szczur

  20-12-2016 19:58 | ~wojtek 51 |  (37.190.*.*)
Polewa: ochrona "małego tchórza" kosztuje nas podatników milion zł.rocznie.

  20-12-2016 20:13 | ~ | *-06.vectranet.pl (31.11.*.*)
"Polska jest jedna nie skłócajcie Narodu -" Pl a kto skłóca czy PIS bije posłów PO czo odwrotnie czy PIS napada na ministrów PO czy odwrotnie , czy PIS zagradza posłom PO dostępu do grobu najbliższych czy odwrotnie ??czy PIS blokuje mównice czy odwrotnie itp itd

  20-12-2016 20:35 | ~roś | *.internet.cyfrowypolsat.pl (31.0.*.*)
A jak mają witać tak napędzoną Zalewską? Chociaż mogą wzorując się na Psie z Krakowa. Ten to ma repertuar. Zresztą Dworczyk- spadochroniarz z Warszawy lepiej niech milczy- widzimy wyraźnie do jakiego bajzlu Naczelnik Państwa doprowadził. Kiedy wyjdą z nory- głodna i chamska Pawłowicz i ten dzidziuś Bochenek.

  20-12-2016 20:52 | ~majkel | *-247.tktelekom.pl (88.199.*.*)
Ale was boli że on jest z Warszawy a przez to spoza tutejszych układów. Najbardziej chyba boli tych, których jedyną aktywnością przez lata były wizyty na festiwalach różnej maści jedzenia. Ja mam gdzieś jakie człowiek ma miejsce urodzenia zapisane w dokumentach, ważne żeby coś robił a on już pokazał że nie jest typowym spadochronem który bierze mandat i się więcej nie pokazuje w regionie.

  20-12-2016 21:28 | ~TAG | *.internet.cyfrowypolsat.pl (31.0.*.*)
Każdy polityk to wróg społeczeństwa

  20-12-2016 21:50 | ~wiem | *.adsl.tpnet.pl (83.26.*.*)
Ma mój głos

  20-12-2016 21:59 | ~{jelonek | *.adsl.inetia.pl (159.205.*.*)
Do KODU,was to boli te 100%żeście osiem lat rządzili i co była demokracja ty palancie.Naród nie pozwolił dalej okradać wam tego kraju,i trzeba to uszanować a nie do europarlamentu z płaczem jechać i się skarżyć wstyd i jeszcze raz wstyd,oglądaj ty palancie te swoje żydowskie TVN zakłamaną stację fujjjjjj.

  20-12-2016 22:39 | ~Lelek21 | *.adsl.tpnet.pl (83.8.*.*)
BRAWO PANIE MICHALE!!!!

  20-12-2016 22:39 | ~Totalna opozycja |  (176.61.*.*)
brawo PiS, macie moj głos

  20-12-2016 23:01 | ~~~ | *.adsl.inetia.pl (178.37.*.*)
Sekretarz KC przyjechał uświadomić ciemny lud. A ciemny lud to kupił.

  21-12-2016 03:22 | ~Wacek |  (73.91.*.*)
Tow.PiSiiorku-przestan Klamac!ciemny lud tego nie kupi

  21-12-2016 06:50 | ~Bezpartyjny |  (89.174.*.*)
Ja nie popieram nikogo ale to co robi PO pi stracie władzy to żenada, i widać które media są polityczne i po ich stronie.Kolega Lis i Olejnik którzy robili kariery za mega gaże i stracili to teraz i są strasznie niebiektywni jak cały TVN. PiS wygrał legalnie wybory i ma prawo rządzić a opozycja szkodzi Polsce podgrzewajac niezdrowe emocje

  21-12-2016 07:25 | ~Cenzor | *.actus-info.pl (185.80.*.*)
A co mnie jego zdanie obchodzi? To jak pytac Trynkiewicza o wychowanie dzieci.

  21-12-2016 08:45 | ~KOD | *.gprs.plus.pl (46.215.*.*)
~{jelonek wyluzuj to była ironia wobec durnego zachowania KODu

  21-12-2016 09:16 | ~pilot | *.adsl.tpnet.pl (83.8.*.*)
1-2-3 KODowskie psy

  21-12-2016 09:24 | ~Pilot | *.adsl.tpnet.pl (83.8.*.*)
ZaKODowane NOWOCZESNE POpaprance

  21-12-2016 09:37 | idler73 |  
JAROSŁAW POLSKĘ ZOSTAW GŁASZCZ KOTA TO TWOJA ROBOTA ;) Wszystkim sPiSgańcom, szczególnie @Polewa, @Pilot i kilku innym, życzę Wesołych Świąt ! Dobry Pan Bóg, pewnie rozumem nie obdarzy, ale może chociaż zdrowiem ? Pan sPiSganiec Dworczyk, raczył nas obdarzyć wypocinami, problem w tym, że to jego prywatne wypociny, a Jarosław Zbawiciel, pewnie nawet nie wie, kim ten Pan jest. Do Prawych i Sprawiedliwych dotarło w końcu, że w 2015 roku nastąpiła pomyłka, jakich wiele w historii Polski, oraz fakt, że jeżeli naród władzę dał, może ją także odebrać. Mało tego, może skutecznie rozliczyć za notoryczne łamanie konstytucji. Władza sPiSgańców zaczyna się kończyć, trzeba będzie naprawić kilka bzdur, ale co tam, wróci normalność.

  21-12-2016 09:46 | ~ | *.adsl.tpnet.pl (83.26.*.*)
Widać po tych komentarzach, że PiS -owi skutecznie udało się skłócić społeczeństwo. Niestety prawdą jest , że potraficie rządzić tylko i wyłącznie konfliktując naród. HAŃBA !!!

  21-12-2016 09:54 | ~olo | *.gprs.plus.pl (46.215.*.*)
A w jaki sposób to PIS podzielił .Nawołuje do buntu czy jak , nawołuje do bicia posłów . A może podzielił bo zmusił w demokratycznych wyborach do oddania władzy a KOD się z tym nie zgadza i w ten oto sposób naród jest podzielony Bo KOD nie chce by PIS u władzy

  21-12-2016 09:55 | ~juch wam w pude | *.dialog.net.pl (78.8.*.*)
Kaczyński skłócił naród ! Tak nie postępuje prawdziwy Polak. Tworki czekają.

  21-12-2016 10:29 | ~HAZAEL | *.dialog.net.pl (78.8.*.*)
Proszę o Jarosławie nie wspominać. Bo co można powiedzieć o człowieku, który wykorzystuje trumnę swojego brata i bratowej jako tranpolinę polityczną. PiSu by nie było po 7 przegranych z rzędu, gdyby nie religia smoleńska.

  21-12-2016 10:32 | ~Pilot | *.adsl.tpnet.pl (83.8.*.*)
( idler73 ) Mówisz o Bogu o Świętach a planujesz jadem .POLSKA jest jedna dla tych o małym rozumu też .Tak więc witaj w Polsce.

  21-12-2016 10:33 | ~Polewa | *cvps11712872131.hostwindsdns.com (23.254.*.*)
Teraz robisz za cygana czy hazaela? Ale Polewa, juz nawet lemingi zauwazaja, ze nie maja parcia i ludzie raczej za to co robia krzywo patrza. Ale jak nie patrzec na krzywo na oszolomow atakujacych kobiety czy blokujacych dostep do grobow. Czy tez jak wiezyc oszolomom kladacych sie asfalcie pod sejmem udajac rannego by zostac gwaizda spotu wyborczego partii PO. No jak im wierzyc, czy tez racjonalny prezydent Bronek Komoruski, ktory czuje satysfakcje z szczcucia i lzenia kobiet i chce by tak juz zostalo, w obecnosci poslanek PO, Kazi Szczuki, oraz otumanionego wscieklego tlumu obroncow demokracji i kobiet z piana na pysku. Obroncy kobiet ze Szczuka na czele... Po raz kolejny udowodniliscie jaki jest wasz cel. Nie zasady, nie obrona kobiet(ataki na poslanki PIS), tylko koryto.

  21-12-2016 10:35 | ~Polewa | *cvps11712872131.hostwindsdns.com (23.254.*.*)
wojtus51, a wiesz ile kosztuje ochrona parad rownosci? Dla mnie i tak wieszymi tchorzami sa ci, co wysylaja bojowki na kobiety, starsze kobiety obronco praw kobiet.

  21-12-2016 10:35 | ~Polewa | *cvps11712872131.hostwindsdns.com (23.254.*.*)
A to mi sie podoba: "Polska jest jedna nie skłócajcie Narodu -" Pl a kto skłóca czy PIS bije posłów PO czo odwrotnie czy PIS napada na ministrów PO czy odwrotnie , czy PIS zagradza posłom PO dostępu do grobu najbliższych czy odwrotnie ??czy PIS blokuje mównice czy odwrotnie itp itd

  21-12-2016 10:44 | ~Polewa | *cvps11712872131.hostwindsdns.com (23.254.*.*)
komuchu, czerwoniaku jak emerytura? Nie udalo sie obronic, tak walczyli w sejmie koledzy z PO i Nowoczsnej. Tak walczyli w senacie. Nawet pucz, zamach stanu chcieli zrobic, by obronic emerytury ubekow. A tu nic. Powiem tylko tyle, miales szanse wykazac sie swoja wiedza w innym temacie, niestety stchorzyles, czy tez potwierdziles fakt, ze nie masz pojecia o czym dyskutujesz. Jestes impotentem nie dosc ze seksualnym, to jeszcze moralnym i intelektualnym stary czerwony legnicki komuchu.

  21-12-2016 11:11 | ~Polewa | *.exit.babylon.network (212.117.*.*)
Ale jaja Rysiu PetruFranek, ten co namawial i obiecywal korzysci z kredytow we Frankach(ciekawe na czyje zlecenie) znow otworzyl mordke. Mowi tak: "PIS nam grzoi bo porownuje nas do Samoobrony". Buahahaha... z pelna powaga, i rzada, spotkania z PIS i ponownego glosowania nad budzetem, tego samego co zablokowali. Oni nawet nie wiedza co mowia.

  21-12-2016 12:26 | ~HAZAEL | *.dialog.net.pl (78.8.*.*)
Nikt nie stchórzył. Nie zaklinaj rzeczywistości. Tylko zacznij czytać i słuchać ze zrozumieniem. Wtedy zrozumiesz otaczający ciebie świat. A te epitety to mnie rozbawiają. Mylisz się, że Cygan i HAZAEL to jedna osoba.

  21-12-2016 12:31 | ~HAZAEL | *.dialog.net.pl (78.8.*.*)
Skup się lepiej na drodze.

  21-12-2016 12:31 | ~dabek | *.adsl.tpnet.pl (83.26.*.*)
informacja posła wg opracowanej instrukcji PIS-u A czy o uśmiechu

  21-12-2016 12:35 | ~HAZAEL | *.gprs.plus.pl (37.248.*.*)
Skup się lepiej na drodze.

  21-12-2016 12:38 | ~HAZAEL | *.gprs.plus.pl (37.248.*.*)
Przepraszam za spam. Ale problemy z połączeniami.

  21-12-2016 13:39 | ~Polewa |  (178.17.*.*)
cyganie, znam twoje cale IP, nie tylko kawalek knurze. ZOstales zlapany w sieci. Nie mam czyasu na ciebie cyganie z legnicy, czy tez czerwony komuchu z sb. Najpierw sprobuj przekonac siebie, bo widze, ze sam nie jestes przekonany do swych zapewnien. Zajmij sie swoja legnica czerwono armisto.

  21-12-2016 15:02 | ~wojtek 51 |  (37.190.*.*)
Polewa jesteś PISowski trollem,ile Ci płacą?

  21-12-2016 15:13 | ~Polewa | *toreador.webenlet.hu (79.172.*.*)
wojtus... potrafisz cos innego niz obrazanie? Zebys jeszcze w swy h obrazach kierowal sie prawda. Jak napiszesz ze ja jestem antyKomuszym trollem, to sie zgodze.

  21-12-2016 16:30 | ~Polewa | *edwardsnowden2.torservers.net (109.163.*.*)
DZIS mowi przy aplauzie obroncow kobiet: Czulem satysfakcje, jak widzial uciekajaca przed tlumem poslanke Pawlowicz, jak szczuto i lzono ja. Czul satysfakcje i chcialby zeby tak bylo dalej, i chcialby zeby tak juz zostalo. Obok stala poslanka Mucha, Kazia Szczuka, a tlum obroncow kobiet wiwatowal na te slowa.

1  2  Dalej » | Ostatnia z 2 stron
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w portalu Wałbrzyszek - zarejestruj się!
 
Będzie się działo! - Walbrzyszek poleca
Najczęściej czytane komentowane
10 30
10 30
 
Najnowsze wiadomości
Mamy zimę – to trudny czas dla bezdomnych Mamy zimę – to trudny czas dla bezdomnych  (1)

Wałbrzych/powiat wałbrzyski Wtorek, 11:20
23 stycznia 2018

W ramach działań policyjnych „Zima 2017/2018” wałbrzyscy policjanci przypominają o zagrożeniach,...
Zmieniała peruki i okradała sklep po sklepie Zmieniała peruki i okradała sklep po sklepie  (2)

Wałbrzych Wtorek, 11:16
23 stycznia 2018

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach zatrzymali 31–letnią wałbrzyszankę, która...
<b> Wygraj wejściówkę do Cinema City </b> Wygraj wejściówkę do Cinema City  

Wałbrzych Niedziela, 11:22
21 stycznia 2018

Mamy dla naszych czytelników 4 podwójne wejściówki do wygrania. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto...
Przed nim nie uciekniesz [FOTO] Przed nim nie uciekniesz   (1)

Wałbrzych/powiat wałbrzyski Wtorek, 11:06
23 stycznia 2018

Nowy radiowóz wałbrzyskiej „drogówki” do walki z piratami drogowymi już jest w użyciu.
Inicjatywa Polska zabiera głos w sprawie zachowań neofaszystowskich Inicjatywa Polska zabiera głos w sprawie zachowań neofaszystowskich  (2)

Wałbrzych Wtorek, 10:19
23 stycznia 2018

Otrzymaliśmy stanowisko wałbrzyskiej Inicjatywy Polskiej dotyczące ostatnich wydarzeń, jakie miały...
Prezydent Szełemej spotkał się z mieszkańcami Poniatowa   (5)

Wałbrzych Poniedziałek, 21:59
22 stycznia 2018

Wczoraj w Przedszkolu Samorządowym nr 17 im. Jana Brzechwy na Poniatowie odbyło się spotkanie Romana...
Rap, rock, funk i reggae w WOK Rap, rock, funk i reggae w WOK 

Wałbrzych Poniedziałek, 10:20
22 stycznia 2018

16 lutego o godz. 20.00 w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na Piaskowej Górze odbędzie się niesamowity...
Wałbrzyski rekord pobity Wałbrzyski rekord pobity  (1)

Wałbrzych Poniedziałek, 16:14
22 stycznia 2018

Niedzielny mecz koszykarzy Górnika Trans.eu Wałbrzych kontra kibice zakończył tegoroczny wałbrzyski...
Stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w zaparkowane samochody Stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w zaparkowane samochody  (3)

REGION, Szczawno-Zdrój Poniedziałek, 13:28
22 stycznia 2018

W niedzielę nad ranem około godziny 5.00, 27–letni mężczyzna, mając ponad 2 promile alkoholu w...
Drogowe zdarzenia Drogowe zdarzenia  (2)

powiat wałbrzyski Poniedziałek, 12:55
22 stycznia 2018

Do pożaru samochodu osobowego oraz do zderzenia trzech pojazdów wyjeżdżali strażacy z Boguszowa w...
Interesowały go części samochodowe. Nie pogardził jednak także dziecięcymi rowerkami oraz sankami Interesowały go części samochodowe. Nie pogardził jednak także dziecięcymi rowerkami oraz sankami  (1)

REGION, Boguszów-Gorce Poniedziałek, 12:17
22 stycznia 2018

Policjanci z Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach zatrzymali 26–letniego mieszkańca tej...
Ferie w OSK Podzamcze [FOTO] Ferie w OSK Podzamcze  

Wałbrzych Poniedziałek, 10:25
22 stycznia 2018

W pierwszym tygodniu ferii w Ośrodku Społeczno–Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze”...
Zobacz więcej artykułów
 
Redakcja
Masz problem? A może wiesz coś ciekawego i chcesz się z nami ta wiedzą podzielić? Zadzwoń do nas!
TEL. + 48 510 237 818

W czwartek dyżuruje
Redaktor naczelny
Paweł Wyszowski
Od 9.30 do 15.30

 
Wiadomości |  Sport |  Fotoreportaże |  Ogłoszenia |  Imprezy |  Rykowisko |  Partnerzy |  Regulaminy 
© 2002-2018 Walbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group.
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Napisz do nas | Redakcja | Jelenia Góra | Świdnica | Wałbrzych | hydraulik | Logo