Czytających: 5334

Wałbrzych, Podzamcze: WALS: Chełmiec–Werse pewny pierwszego miejsca

Poniedziałek, 8 lutego 2010, 8:40
Aktualizacja: 8:46
Drużyna Chełmca–Werse może być pewna pierwszego miejsca po rundzie zasadniczej Wałbrzyskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Lider w przedostatniej kolejce pokonał po zaciętym pojedynku www.zibrow.pl 2:1.

Chełmiec miał problemy w drugim secie, przegrywając go 17:25. W dwóch pozostałych partiach prowadzącej w lidze drużynie udało się wygrać 25:21 oraz 25:19. Punkt do Chełmca odrobił dzięki zwycięstwu 3:0 nad El Galacticos Sporting. Komplet trzech oczek zdobyli także akademicy z Politechniki Wrocławskiej, którzy zwyciężyli 3:0 AZS PWSZ II. W ostatnim spotkaniu Auris-Med pokonało AZS PWSZ I 2:1. Zawodnikiem kolejki został Adam Błaszak z Auris-Med. Za tydzień walentynkowa przerwa, a ostatnia kolejka rundy zasadniczej 20 lutego.