Czytaj także: Jelenia Góra Świdnica

WIADOMOŚCI |  SPORT |  FOTOREPORTAŻE |  OGŁOSZENIA |  Będzie się działo |  Rykowisko |  REKLAMA 
Sobota, 18 listopada 2017 Godz.: 00:16:36 Imieniny: Anieli, Romana, Klaudyny, Karoliny Czytających: 4495 Niezalogowany

Wiadomości, REGION, Mieroszów

Kłopoty Białego Orła Mieroszów

Środa, 13 września 2017, 13:32, ostatnia aktualizacja: 2017-09-14 09:58
red
Miej świadomość
 
Najnowsze ogłoszenia
Kupie stare zegary, zegarki
Kupie stare szable, 695702259
Kupie stare srebra 695702259
Kupię każde auto tel 785524378
Kupie stare monety 695702259
Auto Złomowanie - Auto Skup
Kupie stare szable 695702259
Kupie antyki 695702259
Wózek 3w1 Tako Junama
Naprawa pralek, zmywarek, AGD
Naprawa pralek, zmywarek, AGD
Nissan Almera 1.6 Sr
Pościel wełniana nowa
Spodnie jeansy damskie
Buciki dla psa nowe
Ps4 17 gier Gwarancja!
Witryna narożna RTV
Sprzedam bmw 523i +gaz
Operator koparki kop-lad
Szklany elegancki stół RTV

Dodaj ogłoszenie
 
Kalendarz wydarzeń
Kategorie wydarzeń
Teatry13
Biblioteka pod Atlantami9
Koncerty9
Inne30
 
Fot. red

Od kilku tygodni lokalne media, ale również profile społecznościowe, obiegają informacje o trudnej sytuacji finansowej zasłużonego w regionie klubu Biały Orzeł Mieroszów.

Oto, co na profilu społecznościowym o całej sytuacji pisze burmistrz Mieroszowa Marcin Raczyński:

R E K L A M A

"W środę 30 sierpnia odbyło się spotkanie pomiędzy samorządem Gminy Mieroszów a Zarządem TKS Biały Orzeł w sprawie dalszego funkcjonowania klubu.

W spotkaniu wzięli udział: Maria Chmielnicka - Przewodnicząca Rady Miejskiej, Marcin Raczyński - burmistrz, Rafał Dzimira - zastępca burmistrza, Dariusz Szmulik - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej, Grzegorz Orłowski - dyrektor MCK oraz ze strony TKS Biały Orzeł Mariusz Tatuśko - prezes klubu, Andrzej Lipiński - wiceprezes klubu, Dariusz Bydłosz - skarbnik klubu.

Na spotkaniu podtrzymałem swoje stanowisko mówiące o tym, że do czasu przedstawienia faktur i rachunków oraz pełnego rozliczenia dotacji z roku bieżącego (10 tys. zł) oraz z roku 2015 (kontrola po zaleceniu Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej), klub nie otrzyma nowego dofinansowania.

Choć władze klubu kilkukrotnie otrzymały dokładne wytyczne co powinny dostarczyć, aby rozliczyć dotację przyznaną w trybie pozakonkursowym w roku 2017 (10 tys. na dokończenie rundy wiosennej), nie uczyniły tego poprawnie do dzisiaj. Na spotkaniu prezes klubu nie był w stanie wyjaśnić dlaczego nie dostarczyli umowy zlecenia do załączonego rachunku na 4 tys, zł, w pewnym momencie wspomniany rachunek został przez zarząd uznany za błędny (choć już rzekomo zapłacony) i oświadczono, że zostaną dostarczone dwa inne rachunki na łączną kwotę 3 tys. zł - i że te rachunki będą już właściwe.

Piszę o tego typu przykładowych szczegółach, ponieważ obrazuje to bałagan i ogromne trudności klubu z rozliczeniem finansowym. Rok 2015 wygląda równie nieciekawie, ponieważ na delegacje trzech zawodników wydano kilka tys. zł, przy czym umowa w żadnym punkcie tego nie przewidywała. Klub nie jest także w stanie wytłumaczyć się z paliwa zakupionego w bardzo dużych ilościach. Członkowie zarządu klubu przyznali zgodnie, że istnieje sporo nieprawidłowości w rozliczeniach.

Niestety Prezes TKS Biały Orzeł na spotkaniach z działaczami klubu oraz z rodzicami najmłodszych zawodników przekazuje fałszywe informacje jakoby miasto nie chciało dofinansować działalności sportowej w zakresie piłki nożnej. Jest to oczywiście nieprawda. Od wielu miesięcy powtarzam, że klub nie otrzyma dofinansowania jeśli nie rozliczy się z dotychczasowych dotacji. Obecne kłopoty finansowe klubu wynikają tylko i wyłącznie z powodu nie rozliczenia znacznych kwot. Jak w każdym klubie, osobą odpowiedzialną za taki stan jest prezes.

Na spotkaniu poprosiłem obecnego wiceprezesa Andrzeja Lipińskiego, aby rozważył przejęcie sterów w klubie w celu wyprostowania obecnych problemów. Zaoferowałem pomoc w wyjściu z impasu. Niestety pan Andrzej Lipiński nie zdecydował się na takie rozwiązanie. Mało tego - oświadczył, że złoży rezygnację z bycia członkiem zarządu klubu TKS Biały Orzeł.

W obecnym stanie rzeczy najbardziej tracą dzieci i młodzież, którzy chcą grać i nie obchodzą ich nierozliczone dotacje. Jednak te nierozliczone dotacje nie wzięły się znikąd. W mojej ocenie Klub wymaga pełnej reorganizacji. Jeśli to nie nastąpi - miasto zgodnie z zapowiedziami utworzy szkółkę piłkarską dla młodych adeptów tego sportu".

W odpowiedzi na profilu społecznościowym klubu Biały Orzeł Mieroszów ukazał się bardzo emocjonalny wpis, który również prezentujemy (pisownia oryginalna):

"PANIE BURMISTRZU Marcin Raczyński jest pan KŁAMCĄ KŁAMCĄ i bardzo złym człowiekiem!!! Obraża pan ludzi którzy wkładają serce i swój czas w to żeby funkcjonował ten Klub. Każdy robi to całkowicie społecznie ponieważ kocha piłkę nożną i chce Klubu w Mieroszowie. Niech pan to w końcu zrozumie!! Proszę nie wykorzystywać Klubu i stadionu do kampanii zbliżających się wyborów !!!
Zarząd Klubu od lat rozlicza się z Urzędem co do złotówki i co roku jest to sprawdzane i ocenianie przez Gminę !!! Tylko dlatego każdą następną dotacje z Urzędu możemy uzyskać!!! Pan ma po prostu teraz fobie na punkcie ludzi którzy działają i pomagają Klubowi bo nie są po Pana stronie. Są po prostu z opozycji!!!

DZIĘKI PANU LIPIŃSKIEMU, LICZBIŃSKIEMU BYDŁOSZOWI I TATUŚKO TEN KLUB JESZCZE ISTNIEJE!!! BO CI PANOWIE GO PO PROSTU SPONSORUJĄ !!! BO TO PAN BLOKUJE PIENIĄDZE DLA DZIECI NA PIŁKĘ NOŻNĄ!!! ROBI PAN TO Z PEŁNĄ PREMEDYTACJĄ KŁAMIĄC I OSZUKUJĄC. MAMY NADZIEJĘ ŻE LUDZIE JUŻ NIE DADZĄ SIĘ NABIERAĆ NA PANA KŁAMSTWA W INTERNECIE!!
JAK MA PAN JAKIEŚ ZARZUTY DO ROZLICZENIA DOTACJI TO NIECH PAN POKAŻE TO LUDZIOM A NIE WYPISUJĘ KŁAMSTWA...!!!
KLUB MA PEŁNĄ DOKUMENTACJĘ DO WGLĄDU DLA KAŻDEGO KTO BĘDZIE MIAŁ OCHOTĘ JA ZOBACZYĆ!! W GMINIE TEŻ ZOSTAŁA ZŁOŻONA!!! NIE PODDAMY SIĘ I DO KOŃCA BĘDZIEMY WALCZYĆ O KLUB TKS Biały Orzeł Mieroszów I NIE POZWOLIMY NISZCZYĆ NASTĘPNEGO DOBRA MIEROSZOWA!!!!"
Dodatki: Zapisz | Drukuj | Wyślij | Zapamiętaj
Następna wiadomość Aktualności 
 Poprzednia wiadomość Strona główna 
 
Waszym zdaniem
Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.
  13-09-2017 14:08 | ~abc | *.adsl.tpnet.pl (217.99.*.*)
Nie jestem mieszkańcem Mieroszowa, ale czytam ten artykuł i wnioskuję, że ktoś tu jest bardzo nie w porządku. Burmistrz podpisuje się pod swoimi słowami, swoim imieniem i nazwiskiem, a na "profil klubu" ktoś wrzucił jakiś wpis, nie podpisał się wcale i sieje ferment. Dla mnie klub do zamknięcia.

  13-09-2017 17:33 | ~Bar | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Drużyna juniorów, trampkarzy i dość młody skład seniorskiej. Naprawdę ten klub ma dla kogo istnieć.

  13-09-2017 17:38 | ~ks Sowa |  (74.201.*.*)
Niech stara kopalni apokaze swoje faktury, wszystkie. Gdzie jest scianka wspinaczkowa, gdzie sa 2 mln na scianke wspinaczkowa. Jezeli nie pokaza to do zamkniecia.

  13-09-2017 17:45 | ~POrażka | *.gprs.plus.pl (5.60.*.*)
Lip(a)iński to ten z Powiatowego PO? Jak tak to wszystko jasne.

  13-09-2017 19:13 | ~Pan | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Ten klub to banda pijaków. Chcą pieniądze na co? Wystarczy przejść obok stadionu w tygodniu a rzekomi pilkarze urządzają sobie grilla i popijawe w szatni klubu. Te faktury to pewnie pic na wode na biegu załatwiane jak burmistrz chciał i pewnie na wszystko co się da. Akurat jest mi wiadomo co panowie robili aby otrzymywać pieniądze za dojazd na treningi i mecze. I o wielu rzeczach co pewnie każdy mieszkaniec mieroszowa widzi. Brawo burmistrzu!! Nie utrzymujmy pasożytów,pijaków i imprezowiczów.

  13-09-2017 19:58 | 57jurand |  
Och ci prawdziwi Polacy ,tylko się cieszyć.

  13-09-2017 20:46 | ~Observatore | *.gprs.plus.pl (5.60.*.*)
Autorze tego artykułu, a raczej wstępu do niego - możesz napisać coś więcej o zasługach tego "zasłużonego w regionie klubu Biały Orzeł Mieroszów" ??

  13-09-2017 21:09 | ~Kibic | *.adsl.tpnet.pl (83.26.*.*)
Opluwanie jadem przeciwników to domena burmistrza Mieroszowa. A kto promował Tatuśkę na prezesa przecież Raczyński. Teraz kiedy Tatuśko zobaczył że został oszukany walczy. Jaki sprytny manewr chciał burmistrz skłócić Lipińskiego z Tatuśko a tu klops! Trzymam kciuki Orzeł wzniesie się bez burmistrza.

  13-09-2017 21:31 | ~historyk piłki | *.dialog.net.pl (78.8.*.*)
Pamiętam jak Orzeł zdemolował klubokawiarnię w Pucharze Polski kilka lat temu czyli jest to klub zasłużony.

  13-09-2017 22:06 | ~oooo | *.t-mobile.pl (188.146.*.*)
Koszenie trawy w zimę. Proszę was !!!!

  13-09-2017 23:46 | ~Prti | *.static.chello.pl (84.10.*.*)
Te nazwiska ktore tu padaja ....to kręty wałbrzyskie znane z patologicznycz czynów:)))

  14-09-2017 10:07 | ~ | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
DLA ZAINTERESOWANYCH;PAN BURMISTRZ MARCIN RACZYŃSKI JAKO JEDYNY BURMISTRZ W POLSCE NIE UZYSKAŁ ABSOLUTORIUM !!! ROZTWONIL 90% BUDŻETU NA DELEGACJE ITP....ZERO INWESTYCJI W MIEROSZOWIE !! BIEG GWARKOW KTÓRY BYŁ WIELOLETNIA IMPREZA W GMINIE WYRZUCIŁ Z MIEROSZOWA I WIELE INNYCH ZŁYCH POSTĘPOWAŃ W JEGO DZIAŁANIACH!!OBECNIE ZACZYNA KAMPANIĘ PRZEDE WSZYSTKIM INTERNETOWĄ DLATEGO WALCZY Z KLUBEM!! ZAPOMNIAŁEM DODAĆ WALKI ZE SZKOŁĄ W KOWALIWEJ KTÓRĄ NA SIŁĘ CHCIAŁ ZAMKNĄĆ!! Ą W KAMPANI WCZEŚNIEJSZEJ JA BRONIŁ I OBIECYWAŁ ŻE NIE ZAMKNIE!! JEST JESZCZE WIELE DO OPOWIADANIA ALE TO WKRÓTCE!!!

  14-09-2017 11:13 | ~Ktostam | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Grali zawodnicy z Wałbrzycha - burmistrzowi nie pasowało. Grają Mlodzi zawodnicy z MIEROSZOWA burmistrzowi nie pasuje. Przychodzą kibice na mecz nie pasuje bo piwo wódka i słonecznik na trybunach i okrzyki. Wogole da się zauważyć że ten Klub jest burmistrzowi nie na rękę. A przed wyborami z tego co pamiętam obiecywał zwiększenie dotacji dla Klubu. Dzwonił po dzialaczach i ludziach związanych z Klubem co to my nie zrobimy i jak to będzie teraz dobrze w Klubie lepiej niż za poprzedników. A teraz prawda jest taka że każdy poprzednik wspierał Klub i finansowo bez żadnych problemów i był na każdym meczu. Z drugiej strony to rozgrywka przez to że z Klubem bardzo związani są Pań Lipiński i Pań Liczbiński czyli poprzedni konkurenci w walce o posadę burmistrza. Budowa Grunt u pod następne wybory.

  14-09-2017 11:39 | ~kibic 1 | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Prawda jest taka że przez lata płacono zawodnikom z Wałbrzycha za grę i dojazdy do Mieroszowa niektórym nawet 100 zł za mecz a znając skąpstwo Pana Tatuśko na pewno nie płacił z własnej kieszeni.Puentując jaki Prezes taki klub ŻENADA!!! szkoda tylko że odbywa się to kosztem naprawdę dobrej młodzieży, ale tak jest jak dla kogoś najważniejsza jest drużyna seniorów

  14-09-2017 13:31 | ~Bramkarz | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Moze wreszcie banda alkoholikow przestanie byc utrzymywana za Nasze pieniadze. Stadion to nie miejsce dla robienia sobie grilla i chlania piwska przy szatniach. Czlowiek z dzieckiem boi sie isc na stadion bo musi ogladac meline i "pilkarzy" z brzuchami jak zawodnicy sumo. Wszystkie faktury lewe a jak ktos sie za to zabral to nagle zly burmistrz bo kase chce zabrac, ale nie mam ochoty patrzec jak za Nasze pieniadze kilka osob urzadza sobie imprezy!!! Oby wszystkich wywalili z klubu i niech przyjda nowi ludzie ktorzy kochaja pilke nozna!!

  14-09-2017 14:15 | ~kolo | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Ha skończyło się ,,dojenie"z kasy Mieroszowa i rozpacz prosty przykład nie ma kasy za grę i rozpad drużyny nawet jak pisali o byłym bramkarzu,,Ikona Białego Orła"poszedł grać gdzie płacą.Wywalić Tatuśkę i jego pracownika powołać nowy zarząd ludzi myślących a przede wszystkim rozliczyć ich za wszystkie lata przekrętów

  14-09-2017 14:19 | ~Obrońca | *.netia.com.pl (77.253.*.*)
do "Bramkarza" o co debilu tobie chodzi ? Alkoholika szukaj w swojej rodzinie. Na pewno jesteś na usługach burmistrza.

  14-09-2017 14:43 | ~Mer | *.static.chello.pl (84.10.*.*)
Kto powolal taki zarzad....przeciez to bylo pewne ze tak bedzie... w klubie ... Co prezydent Walbrzycha koncesje na przewozy przestal wydawać to juz szukanie lewych pieniedzy sie odbywa? Won lumpki z Mieroszowa !!!!!

  14-09-2017 15:18 | ~Bramkarz | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Do "Obrońcy" - roznica miedzy mna a toba jest ogromna, jak widac po Twoim komentarzu brakuje Ci kultury. Nie wiedzialem, ze urazilem Ciebie osobiscie ale sam siebie nazwales alkoholikiem, wiec widac ze tez tam chodzisz na imprezy i pijecie w niedozwolonym miejscu. Powiedz reszcie swoich kumpli, ze konczy sie wasze balowanie na stadionie. Jezeli masz problemy z alkoholem to pamietaj ze nie jest to wyrok i mozesz sie jeszcze zmienic czego Tobie zycze !!

  14-09-2017 15:29 | ~Bramkarz | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Ty i Twoi kumple zasyfiliscie nasz stadion i wyglada jak melina. Przydala by sie Policja zeby za kazdym razem wam walneli po 500zl mandatu to byscie zeszli na ziemie. Stadion nie jest wasza wlasnoscia i ktos to wreszcie zauwazyl :-)

  14-09-2017 15:38 | ~Riposta burmistrza | *.adsl.tpnet.pl (217.99.*.*)
Chyba wszyscy wiedzą kto pisze tu i dla czego ludzie tacy jak prawa i lewa ręka burmistrza panowie jesteście namiastką............? burmistrza gratuluję . Oczernianie klubu i zawodników że odeszli to wasza i burmistrza robota bo ci zawodnicy chcą grać a tacy jak wy im to uniemożliwiliście ale wiedzcie że są jeszcze ludzie ,którzy nie pozwolą wam na to byście w imieniu praworządności w osobie burmistrza i w jego szeregach siali dezinformację i zamęt w społeczeństwie przy czym wybielali burmistrza kłamczucha .A co do pijaków to tylko byłemu alkoholikowi może przeszkadzać picie na meczu ludzie zawsze pili i pić będą tym bardziej że burmistrz tylko przypisuje sobie czyjeś zasługi jak i osiągnięcia ,tak jak by i ostatnio .?

  14-09-2017 15:59 | ~Riposta burmistrza | *.adsl.tpnet.pl (217.99.*.*)
Chyba wszyscy wiedzą kto pisze tu i dla czego ludzie tacy jak prawa i lewa ręka burmistrza panowie jesteście namiastką............? burmistrza gratuluję . Oczernianie klubu i zawodników że odeszli to wasza i burmistrza robota bo ci zawodnicy chcą grać a tacy jak wy im to uniemożliwiliście ale wiedzcie że są jeszcze ludzie ,którzy nie pozwolą wam na to byście w imieniu praworządności w osobie burmistrza i w jego szeregach siali dezinformację i zamęt w społeczeństwie przy czym wybielali burmistrza kłamczucha .A co do pijaków to tylko byłemu alkoholikowi może przeszkadzać picie na meczu ludzie zawsze pili i pić będą tym bardziej że burmistrz tylko przypisuje sobie czyjeś zasługi jak i osiągnięcia ,tak jak by i ostatnio .?

  14-09-2017 17:13 | ~Bramkarz | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Haha koles Ty chyba zartujesz z tym co piszesz, bo wg ciebie picie na meczach jest ok ? Czlowieku czy Ty jestes normalny ? Na wejsciu jest wyraznie napisane "zakaz spozywania alkoholu" jezeli uwazasz, ze to jest normalne to gratuluje. Po komentarzu widze, ze jestes tam codziennie a jezeli burmistrz klamie to udowodnijcie to !! Koncze dyskusje bo widze ze ona nie ma sensu

  14-09-2017 17:24 | ~Riposta burmistrza | *.adsl.tpnet.pl (217.99.*.*)
Chyba wszyscy wiedzą kto pisze tu i dla czego ludzie tacy jak prawa i lewa ręka burmistrza panowie jesteście namiastką............? burmistrza gratuluję . Oczernianie klubu i zawodników że odeszli to wasza i burmistrza robota bo ci zawodnicy chcą grać a tacy jak wy im to uniemożliwiliście ale wiedzcie że są jeszcze ludzie ,którzy nie pozwolą wam na to byście w imieniu praworządności w osobie burmistrza i w jego szeregach siali dezinformację i zamęt w społeczeństwie przy czym wybielali burmistrza kłamczucha .A co do pijaków to tylko byłemu alkoholikowi może przeszkadzać picie na meczu ludzie zawsze pili i pić będą tym bardziej że burmistrz tylko przypisuje sobie czyjeś zasługi jak i osiągnięcia ,tak jak by i ostatnio .?

  14-09-2017 17:47 | ~ | *.adsl.tpnet.pl (217.99.*.*)
Do bramkarza ale chyba bramkarza burmistrza ubodło co wystarczy ręką w stół uderzyć a nożyczki same się otwierają panie Darku ? Udowadniać nie potrzebuję niczego mieszkańcy kłamczuchem nazywają burmistrza na każdej sesji i nie tylko .

  14-09-2017 17:54 | ~ | *.adsl.tpnet.pl (217.99.*.*)
Do bramkarza ale chyba bramkarza burmistrza ubodło co wystarczy ręką w stół uderzyć a nożyczki same się otwierają panie Darku ? Udowadniać nie potrzebuję niczego mieszkańcy kłamczuchem nazywają burmistrza na każdej sesji i nie tylko .

  14-09-2017 18:09 | ~Rirr | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Tu chodz o zmiane kretackiego zarządu ...rozliczenie sie z faktur i wont bydlo....

  14-09-2017 18:14 | ~ja | *.adsl.tpnet.pl (83.22.*.*)
Powoli zaczyna mnie obrzydzać wycieranie sobie gęby losem biednej młodzieży aby coś ugrać dla siebie. Jakoś przez ostatnie lata nikt się w klubie tą młodzieżą nie przejmował. Najzwyczajniej zmarnowano kilka roczników nie rejestrując bez pomysłu drużyny młodzieżowe nie zawsze zgodnie z potencjałem i liczebnością roczników . Masa chłopaków, którzy dobrze grali piłkę, albo szukała miejsca po okolicznych klubach (Wałbrzych, Krzeszów, Boguszów) albo po prostu zamieniała kroki piłkarskie na korki od wina. O jakości treningów, zwłaszcza u najmłodszych też by można książki pisać. A teraz, jak bieda w klubie, to się nagle żal młodzieży zrobiło...

  14-09-2017 18:16 | ~napastnik | *.internet.cyfrowypolsat.pl (37.248.*.*)
Busiarzom mówimy stanowczo nie

  14-09-2017 18:36 | ~ | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Nie chodzi o picie ,ale chlanie. I nie jestem za burmistrzem. Mam o Nim takie samo zdanie jak wiekszosc. Jednak co do orla zgadzam sie w 100%. Jesli ktos nie potrafi sie rozliczyc z kasy tzn,ze jakies walki byly. I nie trzeba byc geniuszem,zebt wiedziec to. Ja moge popierac dofinansowanie szkolki dla mlodzikow ,ale nie dla seniorow. No blagam.

  17-09-2017 14:46 | ~Przeciwnik burmistrza | *.adsl.tpnet.pl (83.22.*.*)
Dokładnie dlaczego bury mistrz nie dostal absolutorium bo kasa się nie zgadza. Kasa poszla na zakup nowego auta. Druga sprawa stolik to szach stoi na rynku ale nikt z niego nie korzysta chyba ze na weekend jest przeznaczony na stolik na wodke i piwo dla ludzi chcących się napic. Ludzie przejzyjcie na oczy gmina co miesiąc jest okradana. Trzeba by bylo sie zebrac i doprowadzić do tego aby wybory na burmistrza odbyly się wcześniej za nim jeszcze wszystko nie zostanie sprzedane

  18-09-2017 09:42 | ~Dro | *-253.nsyspolska.pl (89.190.*.*)
Wyjazd wyjazd szybciutko kretacze ....tam na podzamcze albo do swiebodzic bo sie cbś dobrze przygladnie i rozliczy przekrety od wielu lat! Począwszy od zastraszania kierowcow mpk walbrzych......

  20-09-2017 18:15 | ~Orlo | *.t-mobile.pl (188.146.*.*)
Prezes białego orła tak jak sprzedaje samochody tak samo rządzi klubem, zatem nic dziwnego, ze klub z Mieroszowa ma problemy finansowe.

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w portalu Wałbrzyszek - zarejestruj się!
 
Będzie się działo! - Walbrzyszek poleca
Najczęściej czytane komentowane
10 30
10 30
 
Najnowsze wiadomości
Wojewoda podsumował dwa lata rządów PiS–u w odniesieniu do Dolnego Śląska Wojewoda podsumował dwa lata rządów PiS–u w odniesieniu do Dolnego Śląska 

REGION Piątek, 14:55
17 listopada 2017

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak podsumował podczas konferencji prasowej najważniejsze działania...
Policjanci zatrzymali po pościgu kierującego z zakazem sądowym Policjanci zatrzymali po pościgu kierującego z zakazem sądowym 

powiat wałbrzyski Piątek, 14:40
17 listopada 2017

Sceny jak z amerykańskiego filmu rozegrały się wczoraj w nocy na terenie powiatu wałbrzyskiego....
Harmonogram weekendowych imprez Harmonogram weekendowych imprez 

Wałbrzych/REGION Piątek, 11:17
17 listopada 2017

Jak zwykle w piątek zapraszamy do zapoznania się z ofertą kulturalną, sportową i społeczną...
Żądają obwodnicy dla Świebodzic Żądają obwodnicy dla Świebodzic 

REGION, Świebodzice Piątek, 13:12
17 listopada 2017

W poniedziałek 20 listopada odbędzie się pikieta pod hasłem „chcemy obwodnicy dla Świebodzic".
Bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców – kończy się czas na zgłoszenia Bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców – kończy się czas na zgłoszenia 

REGION, Szczawno-Zdrój Piątek, 13:00
17 listopada 2017

W poniedziałek, 20 listopada we Wrocławiu, a we wtorek, 21 listopada w Szczawnie Zdroju dolnośląscy...
Już jutro Koncert Wiedeński Już jutro Koncert Wiedeński 

Wałbrzych Piątek, 12:50
17 listopada 2017

W sobotę o godzinie 17.00 odbędzie się Gala Wiedeńska w Starej Kopalni w Wałbrzychu z udziałem...
W przyszłym roku powstanie Trasa Sudecka W przyszłym roku powstanie Trasa Sudecka  (2)

Wałbrzych/Boguszów-Gorce Piątek, 11:30
17 listopada 2017

Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska wydala pozytywną decyzję środowiskowa na temat budowy tzw. Trasy...
Prezydent docenił wysiłek studentów Prezydent docenił wysiłek studentów 

Wałbrzych Piątek, 10:57
17 listopada 2017

Prezydent Roman Szełemej wydal zarządzenie w sprawie przyznania stypendiów Prezydenta Miasta Wałbrzycha...
Stażystka złodziejka zatrzymana przez policjantów z „dwójki" Stażystka złodziejka zatrzymana przez policjantów z „dwójki"  (1)

Wałbrzych Piątek, 10:37
17 listopada 2017

30–letnia wałbrzyszanka przez kilka miesięcy okradała swojego pracodawcę. Stażystka markowała, że...
Wałbrzyskie morsy zapraszają do kąpieli Wałbrzyskie morsy zapraszają do kąpieli 

REGION, Stare Bogaczowice Czwartek, 13:31
16 listopada 2017

Grupa "Wałbrzyskie morsy i okolice" zaprasza wszystkich chętnych nad zalew w Starych Bogaczowicach w...
POLLOGUS 2017  

Wałbrzych Czwartek, 18:36
16 listopada 2017

Wczoraj w Auditorium Novum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu...
Umowa na budowę obiektu sportowego w Czarnym Borze podpisana   (12)

Wałbrzych/Czarny Bór Czwartek, 17:06
16 listopada 2017

Dzisiaj w biurze poselskim Michała Dworczyka doszło pomiędzy wójtem Gminy Czarny Bór a wykonawcą...
Zobacz więcej artykułów
 
Redakcja
Masz problem? A może wiesz coś ciekawego i chcesz się z nami ta wiedzą podzielić? Zadzwoń do nas!
TEL. + 48 510 237 818

W sobotę dyżuruje
Redaktor naczelny
Paweł Wyszowski
Od 9.30 do 15.30

 
Wiadomości |  Sport |  Fotoreportaże |  Ogłoszenia |  Imprezy |  Rykowisko |  Partnerzy |  Regulaminy 
© 2002-2017 Walbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group.
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Napisz do nas | Redakcja | Jelenia Góra | Świdnica | Wałbrzych | hydraulik | Logo