Kraj: Grali byli piłkarze Górnika

Sobota, 14 października 2017, 21:19
Aktualizacja: 21:32
Jak co jakiś czas przybliżamy statystyki byłych futbolistów wałbrzyskiego Górnika, którzy obecnie prezentują inne barwy klubowe.

W ekstraklasie w przegranym przez Wisłę Płock 0-2 meczu z Koroną Kielce całe spotkanie rozegrał Igor Łasicki.

W I lidze Ruch Chorzów pokonał 1-0 Raków Częstochowa. W barwach Ruchu zagrał Miłosz Trojak, a w Rakowie pełne 90 minut rozegrał Rafał Figiel. Siarka Tarnobrzeg z Dawidem Kubowiczem w składzie uległa na własnym stadionie GKS-owi Jastrzębie 0-2. Puszcza Niepołomice zremisowała na wyjeździe z GKS-em Tychy 1-1-. Marcin Orłowski zagrał dla Puszczy cały mecz. Odra Opole przegrała w Olsztynie ze Stomilem 0-2. Tomasz Wepa jako kapitan zagrał 90 minut dla Odry. Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało u siebie z GKS-em Katowice 1-2. Paweł Oleksy zdobył dla gospodarzy gola, ale zszedł z boiska w 45. minucie.