Czytających: 3701

Siedlce: I liga siatkówki: Porażka w Siedlcach

Wtorek, 14 listopada 2017, 15:46
Aktualizacja: 15:58
Nie udał się wyjazdowy mecz siatkarzom MKS–u Aqua Zdrój Wałbrzych. Nasi przegrali z KPS–em Siedlce 1–3.

W pierwszej partii nasz zespół prezentował się dość pewnie i mimo że początkowo to gospodarze posiadali 1-2 punktową przewagę, to w decydującym momencie seta wałbrzyszanie zaczęli osiągać przewagę i przy dość prostych błędach popełnianych przez graczy z Siedlec udało się MKS-owi wygrać do 21.

W drugiej partii gra była bardzo zacięta i żadna z ekip nie potrafiła zbudować kilkupunktowej przewagi,a prowadzenie przechodziło z rąk do rąk. W końcówce seta więcej zimnej krwi zachowali miejscowi i przechylili szalę na swoją korzyść i wygrali do 23.

W trzecim secie KPS kontynuował dobrą grę i prowadził 7-3. Nasza ekipa jednak zdołała tę różnicę punktową szybko zniwelować. Później wydawało się, że o zwycięstwie w tej partii zadecyduje końcówka, ale jednak Siedlce lepiej wytrzymały wojnę nerwów, opanowały emocje i wygrały do 21.

W czwartej partii Aqua Zdrój znów podjął walkę i miejscami był równorzędnym przeciwnikiem dla KPS-u, ale jednak brakowało pewności siebie, zbyt dużo było prostych błędów i w efekcie znów do 21 zwyciężyli gospodarze, a cały mecz 3-1

KPS Siedlce – Aqua Zdrój Wałbrzych 3:1 (21:25, 25:23, 25:21, 25:21)