Czytaj także: Jelenia Góra Świdnica

WIADOMOŚCI |  SPORT |  FOTOREPORTAŻE |  OGŁOSZENIA |  Będzie się działo |  Rykowisko |  REKLAMA 
Czwartek, 14 grudnia 2017 Godz.: 17:39:47 Imieniny: Alfreda, Izydora, Jana Czytających: 4288 Niezalogowany

Wiadomości, powiat wałbrzyski

Oświadczenie radnego powiatowego Arkadiusza Muchy

Czwartek, 16 listopada 2017, 14:48, ostatnia aktualizacja: 2017-11-20 11:13
red
Miej świadomość
 
Najnowsze ogłoszenia
Dębowy gazetnik
Kredens sosnowy
Bolków Stacja Paliw
Dębowy komplet wypoczynkowy
Sprzedam Opla Astre F
Zgubiono pęk kluczy
Pracowników ogólnobudowlanych
Szukasz gotówki???
Szafa narożna
Prace wykończeniowe
Pracownicy budowlani
Sprzedam 43m2 na Bankowej
M2 ogród garderoba 51m2 Elewów
Elewów duże M3 z ogrodem 70m2
Ostatnie M3 na 1 piętro Elewów
Monter meblowy-Pomocnik
Doradca Klienta |Eurobank S.A.
Sprzedam RAM DDR3 2GB
Sprzedam RAM DDR3 2GB
Mega paka dla dziewczynki

Dodaj ogłoszenie
 
Kalendarz wydarzeń
Kategorie wydarzeń
Teatry5
Biblioteka pod Atlantami7
Koncerty12
Inne38
 
Fot. archiwum

Nie milkną echa konfliktu pomiędzy prezesem Uzdrowiska Szczawno–Jedlina Pawłem Skrzywankiem a radnym powiatowym Arkadiuszem Muchą, który od wielu miesięcy przebywa na zwolnieniu lekarskim, a wcześniej pracował właśnie w uzdrowisku.

Otrzymaliśmy oświadczenie od radnego Arkadiusza Muchy i prezentujemy je w całości:

R E K L A M A

"Kłamstwa i Pomówienia Prezesa Uzdrowiska za które płaci od 4 lat Tv Dami za Promocje ze spółki pieniędzy i na bazie jego wypowiedzi materiał o mnie zrobił portal 24wałbrzych. Nikt nie pytał o szczegóły ani 1 telefonu z tv dami a dziennikarka z portalu zadzwoniła i spytała tylko jak się czuję po czym umówiliśmy się na poniedziałek, niestety puścili Newsa z kłamliwych wypowiedzi Prezesa.

Może zacznę od Kłamstwa Prezesa nr 1, który to mógłby mnie zwolnić już dawno bo przecież żaden mandat mnie nie chroni i gdyby tylko chciał, ale woli mnie publicznie niszczyć, upokarzać.

Podam przykład z Wałbrzycha radnego miejskiego Artura Torbusa, który to w zeszłym roku został zwolniony z pracy z podobnej spółki z.o.o ARiMR bez jakiekolwiek pytania do rady miejskiej Wałbrzycha o zgodę. Także takich przypadków jest mnóstwo w Polsce gdzie zwalniali radnych bez zgód rady i Prezes gdyby tylko chciał dawno by to zrobił. Ja na pewno nie będę z tego tytułu się zasłaniał rzekomym immunitetem radnego bo istnieje tylko w teorii.

Kłamstwo numer 2: Przecież sam mnie zatrudniał 4 lata temu i wychwalał moją pracę na łamach gazety wrocławskiej i portalu nasze miasto. 1,5 roku pracy bez L4, potem zawirowania w powiecie z wyborem starosty oraz głosowania w 2014 roku, sprawiło to, ze z klubu PO odeszło po kolei 4 radnych i są w opozycji do dziś, oraz zaraz po tym jak ja opuściłem ten klub będąc niezależnym radnym mój Prezes P. Skrzywanek związany ściśle z burmistrzem Jedliny zdroju i jego synem w radzie, który to nie został wybrany na v-ce starostę zaczęła przeszkadzać moja praca. Również wieloletnia Dorota Piotrzkowska radna mój bezpośredni dyrektor marketingu po 2 naganach była zmuszona odejść sama z pracy. Ja zostałem i od tamtej pory miałem miałem tylko „mobbing”, który jest ciężki do udowodnienia w Polsce. Nowy dyrektor marketingu ze Świdnicy wytrzymał w pracy tylko 3 miesiące, a do dziś niema nikogo na tym stanowisku.

Po dyskopatii stwierdzonej rezonansem nie mogłem nosić wody ani to wziąć swojego dziecka na ręce. Chorowałem pół roku i po powrocie od marca do kwietnia pracując sprzedawałem wodę miesięcznie po około ponad 10 tys. złotych (posiadam udokumentowaną sprzedaż z rozlewni). Wielokrotnie aby mieć wynik sprzedaży wykorzystywałem prywatne auto nie biorąc za to ani grosza zwrotu za paliwo bo Prezes utrudniając mi pracę wykorzystywał je do innych celów.

Po tym okresie od października znów przebywałem na L4 tym razem miałem operację ręki i gdy wróciłem do pracy dając zaświadczenie o zdolności to Prezes zakazał mi dwukrotnie wyjazdu z firmy i wykonywania swoje dotychczasowej pracy pod groźbą zwolnienia mnie dyscyplinarnie. To już jest 1 z 5 głównych - ewidentnego mobbingu.(zakazu pracownikowi wykonywania jego obowiązków a swoją decyzją spółka nie zarabiała bo miałem zakaz opuszczania firmy).

Następnie dostałem propozycję przeniesienie mnie do działu technicznego i koszenia traw aby mnie upokorzyć. Nie zgodziłem się. Prezes ciągle tylko wrzeszczy na wszystkich pracowników uzdrowiska i każdy to potwierdzi. W między czasie w niezbyt komfortowych relacjach rozwiodłem się a w sądach do dziś walczę z byłą żoną o utrudnianie kontaktów z dziećmi i z tego tytułu leczę się na depresje związaną szczególnie z brakiem kontaktu z dziećmi oraz nerwicę przez ewidentny Mobbing prezesa i takie zaświadczenie od lekarza przedstawiłem ostatnio w sądzie rodzinnym.

Dodam tylko, że moja była żona radna i Przewodniczącą Rady Miejskiej Szczawna i jej kompetencje powiązane z prezesem uzdrowiska spotęgowały konflikt między mną a pracodawcą.

Prezes kłamie mówiąc że przepracowałem tylko pół roku bo to są dwa lata i że rzekomo nie wywiązywałem się z obowiązków co opisałem powyżej.

Kłamstwo kolejne Prezesa, to że uchwały przez Powiat są niepodjęte. Są, lecz niekorzystne dla Prezesa bo radni wysłuchali moich argumentów. Na l4 można dać wypowiedzenie po 3 m-c a były okresy gdzie byłem pracy mimo to Prezes mnie nie zwolnił a jak podawałem przykład bliski z Wałbrzycha można to zrobić bez problemu i zgody rady.

Niestety konflikt z Prezesem sięgnął zenitu bo na pięć kartek a4, z trzy m-c temu odważyłem się w końcu i napisałem pismo do urzędu marszałkowskiego o wielu finansowych nieprawidłowościach w spółce gdzie w każdej innej firmie za to co wyprawia Prezes nikt by nie wyszedł z więzienia do końca życia. Niestety każdy jest zastraszony i boi się o pracę. Niestety rządzi jednoosobowo i 4 lata z nadania politycznego został prezesem. Z wykształcenia jest nauczycielem historii i zarządza spółką o której niema pojęcia, ale mówcą jest fantastycznym i ma „mocne plecy” we Wrocławiu. Prezes ma 2 sprawy za nadużycie stanowiska jak był prezesem wrocławskim SPA i defraudację. Daje nagany ludziom za niewkręconą żarówkę, nie powieszenie flagi i krzyczy na wszystkich od dyrektorów po szeregowych pracowników i trwa to niestety od 2013 roku. Traktuje spółkę jak prywatne Eldorado. Sądzę, że ma chorobę psychiczną i dwubiegunowość i pomyliły mu się spółki Teatru, Opery a Uzdrowiska. Kuracjuszom brakuje na wszystko a Prezes zajmuje się organizowaniem bali i występów artystycznych oraz lansowaniem swojej osoby i ma swoją wizję kulturalną zamiast pozyskiwaniem kuracjuszy i prowadzeniem działalności statutowej. Organizuje Festiwale Jandy od 2014 roku, a każdy z nich to koszt około 100 tys. złotych,. Festiwale Olbrychskiego i Kierca, Bitwy pod Strugą itd. Stawia maszty i flagi ,posągi, tablice, odsłania freski na hali spacerowej za niebagatelne sumy. W lutym 2014 roku zorganizował Bal Wiedeński dla Ambasady Austrii oraz lokalnej władzy. Wówczas na tydzień wyłączony został z działalności uzdrowiskowej Szpital „Dom Zdrojowy” w Szczawnie Zdroju, co zaowocowało stratą finansową w wysokości około 120 tys. zł.

Irracjonalny zakup zrujnowanego budynku mieszkalnego w Jedlinie-Zdroju sąsiadującego z Szpitalem Rehabilitacji Kardiologicznej „Teresa” - za około 450 tys. zł.

Sprawa „oranżerii widmo” w Jedlinie-Zdroju, o której czytaliśmy w tygodniku DB 2010 z dnia 11 i 18 lutego 2016 roku.

Uzdrowisko jest aktualnie jednym z nielicznych w Polsce ośrodków uzdrowiskowych, które nie dysponuje własnym basenem a Prezes zrezygnował z projektu wartego 7 297 000 zł.

Zbiornik wodny został wyremontowany niezgodnie z prawidłami sztuki budowlanej, kosztował spółkę około 50 tys. zł.

Nieprawidłowości przy komputeryzacji kotłowni w jedlinie zdroju, wykorzystywanie auta służbowego niezgodnie z celem.

Na przełomie 2013 i 2014 roku zostały zlecone do wykonania projekty na remonty i modernizacje kilku obiektów („Warszawianka” w Jedlinie-Zdroju, adaptacja, remont i wyposażenie poddasza w „Dom Zdrojowy” w Jedlinie-Zdroju, „Mieszko” w Szczawnie-Zdroju, budynek dawnej pralni w Szczawnie-Zdroju, Rozlewnia Wód Mineralnych w Szczawnie-Zdroju, Zakład Przyrodoleczniczy w Szczawnie-Zdroju, ogród przed „Domem Zdrojowym” w Szczawnie-Zdroju, adaptacja, remont i zagospodarowanie poddasza na pokoje hotelowe i gabinety rehabilitacyjne w „Domu Zdrojowym” w Szczawnie-Zdroju, WC na Hali Spacerowej w Szczawnie-Zdroju). Koszt wykonania projektów wyniósł około 450 tys. zł. Biorąc pod uwagę trudną sytuację finansową spółki i brak perspektyw na uzyskanie środków finansowych na wykonanie planowanych inwestycji, zlecenie sporządzenia w/w dokumentacji nasuwa przypuszczenia wyprowadzenia pieniędzy ze spółki.

Z zaplanowanych inwestycji wykonane zostały prace w Szpitalu „Dom Zdrojowy” w Jedlinie-Zdroju i w Sanatorium „Mieszko” w Szczawnie-Zdroju. Żadne z pozostałych zadań nie zostało zrealizowane, a opłacone projekty kurzą się na półce u prezesa. I wiele innych itp. Wszystkie wykryte nieprawidłowości wysłałem do nadzoru właścicielskiego, nie bojąc się i podpisując się Arek Mucha stąd konflikt narastał.

Wymienione przeze mnie nieprawidłowości w spółce to dopiero „wierzchołek góry lodowej”.

Odważyłem się i przerwałem wreszcie to czteroletnie milczenie pisząc do Marszałka gdzie płacę za to wysoką cenę jak widać dziś po ukazanych materiałach

Istotnym jest fakt, że wszelkie omówione zagadnienia, działy się i dzieją nadal za wiedzą i aprobatą organu nadzoru i właściciela Spółki. Wiele tematów było wielokrotnie poruszanych przez członków Rady Nadzorczej, reprezentujących pracowników spółki - na posiedzeniach Rady Nadzorczej, ale nie spotkały się z chęcią wyjaśnienia zaistniałych nieprawidłowości przez pozostałych członków Rady. Nadmienić należy, że posiedzenia i obrady Rady Nadzorczej każdorazowo odbywają się przy udziale prezesa zarządu i prokurenta, mimo, że jest to niezgodne z regulaminem Rady Nadzorczej.

Jedno jest pewne podaję Prezesa do sądu za te kłamstwa i pomówienia na mój temat".
Dodatki: Zapisz | Drukuj | Wyślij | Zapamiętaj
Następna wiadomość Wieści czysto polityczne 
 Poprzednia wiadomość Strona główna 
 
Waszym zdaniem
Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.
  16-11-2017 15:03 | ~ | *-02.vectranet.pl (178.235.*.*)
to na bogato rzadza w Szczawnie skoro organizuja tak kosztowne imprezy pewnie pensje tez sa wysokie nic tylko szukac tam pracy.

  16-11-2017 16:42 | ~ | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Poziom merytoryczny radnego żenujący. Kogo Wy wybieracie w tych wyborach? A z drugiej strony, niech sie gryzą, w końcu to PO i to PO.

  16-11-2017 16:51 | ~wal | *.walbrzych.vectranet.pl (78.88.*.*)
Moim zdaniem: 1.Wyartykułowane publicznie zarzuty wobec Prezesa o dopuszczenie się przestępstw (mobbing, działanie na szkodę spółki) 2. Zdumiewające okoliczności przebywania na tak długim L-4 Pana Radnego winny zainteresować Z URZĘDU Prokuraturę Rejonową w W-chu.

  16-11-2017 17:23 | ~ | *.gprs.plus.pl (77.113.*.*)
Platfusiarnia się żre przy korycie? :)

  16-11-2017 17:58 | ~ | *.adsl.tpnet.pl (83.7.*.*)
A te wszystkie pomniki i tablice w Szczawnie to z błędami! A chwali się nimi Towarzystwo Miłosnikow. Reka rekę myje.

  16-11-2017 18:01 | ~Wsciekly wyborca PO | *azteca-comunicaciones.com (191.102.*.*)
Ej Mucha a jak dostales tam prace? Jakie miales kwalifikacje? Byl jakis konkurs? Gdzie znalazles ogloszenie o pracy tam? W gazecie? w Urzedzie Pracy? Czy wystarczylo ze zapiszesz sie do PO? I tak od 20 lat te same ryje. I DLATEGO JUZ NIGDY NIE ZAGLOSUJE NA PO!

  16-11-2017 18:46 | ~12345 | *.adsl.inetia.pl (159.205.*.*)
Dramat , szanowny pan nie potrafi składnie spisać swoich myśli

  16-11-2017 18:52 | ~Marek |  (89.174.*.*)
Tym uzdrowiskiem i prezesem to się cba powinno zająć typowa platformerska kasta kolesi

  16-11-2017 18:54 | ~ | *.internet.cyfrowypolsat.pl (37.248.*.*)
Na L-4 Pan Radny, we wrześniu tego roku był na urlopie we Włoszech. Jego, pozostawiajace wiele do życzenia, zachowanie nie wskazywało na chorobę wymagająca tak długiej rekonwalescencji. Wręcz przeciwnie, pełen wigoru, w jak najbardziej negatywnym tego słowa znaczeniu, po prostu wstyd, że ktoś taki jest radnym

  16-11-2017 19:17 | ~lonio |  (89.174.*.*)
Zostawcie biedaczka! prezes zły; była żona jeszcze gorsza no i tej wody sie nanosił aż mu ręce i nogi posłuszeństwa odmówiły. za to koledzy z rady powiatu rozumieją; przytulą a i co miesiąc z publicznej daniny na konto działę wypłacą! Ludzie kogo my wybieramy!

  16-11-2017 20:21 | ~gapciu | *.adsl.tpnet.pl (83.26.*.*)
a czemu "wałbrzyszek" publikuje takie bzdety? mnie interesują informacje z regionu, a nie gorzkie żale i płacze w rękaw :(

  16-11-2017 21:55 | ~Zegarek | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Co w piszecie, to prawda ze to kolejny "rozwiedziony" powiatowiec, naprawde? Co sie z tymi ludzmi dzieje?

  16-11-2017 23:38 | ~Iii | *.adsl.tpnet.pl (83.26.*.*)
Powiem tak Topielec ciągnie innych....

  17-11-2017 00:20 | ~Romek | *.gprs.plus.pl (46.76.*.*)
Gejzer intelektu z tego Muchy:) Byle gimnazjalista napisał by to składniej. No, prezesie Skrzywanek, wytłumacz się Pan z zatrudnienia kogoś takiego za mega wynagrodzenie. Czy to nie jest działanie na szkodę spółki?

  17-11-2017 03:13 | ~ | *.kabel-badenwuerttemberg.de (78.42.*.*)
Każdy w tym konflikcie ma racje. Była żona to artystka z Podgórza znana tamże dawniej. Gdyby nie on, Szczawno znała by z przejazdu osiemnastką na strefe. Prezes zaś znany z darcia się pod domem Frasyniuka co można obejrzeć na you tube co wyprawia.

  17-11-2017 06:23 | ~Hanka | *.t-mobile.pl (188.146.*.*)
Biedny schorowany człowiek

  17-11-2017 07:34 | ~Tang | *.net.tauron.pl (193.28.*.*)
Panie Mucha, lepiej było jak pan uczył dzieci w-fu. Proszę się nie ośmieszać poziomem wypowiedzi. To pan nie wie, że tak jest wszędzie. Trzeba zawiadomić odpowiednie organy, a nie płakać jak małe dziecko.

  17-11-2017 08:02 | ~L4 | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Ta mina na zdjęciu mówi wszystko

  17-11-2017 08:08 | ~abc | *.t-mobile.pl (188.146.*.*)
ale jaja, ale jaja

  17-11-2017 08:38 | ~Werka | *.um.walbrzych.pl (78.9.*.*)
Powiem, że jestem zszokowana tym, co przeczytałam. Już pomijam to długotrwałe zwolnienie i co na to wszystko ZUS. Mnie przeraża co innego. Kogo my wybieramy na radnych??? Każde zdanie z oświadczenia Pana Muchy czytałam kilka razy, żeby zrozumieć jego sens. Nie jestem polonistką, mam średnie wykształcenie. Pan Mucha prawdopodobnie wyższe, skoro był nauczycielem. Kandydował też przecież na Burmistrza... jestem wstrząśnięta! Jako wyborca jestem zawstydzona, że w ogóle tacy ludzie znajdują się na listach wyborczych. Wiadomo, że nie każdy wykształcenie zdobył, ktoś musi przecież sprzątać i cudownie, że są tacy ludzie. Ale Pan Mucha widać gardzi ludźmi na niższych stanowiskach, skoro uważa, że ścinanie trawy jest upokarzające.

  17-11-2017 08:41 | ~Werka | *.um.walbrzych.pl (78.9.*.*)
Wstyd mi za poziom Pana radnego, również za tych, którzy wspierali Jego kandydaturę w wyborach. A wzajemnymi, bardzo mocnymi oskarżeniami, powinny zająć się inne służby. To wstrętne i oburzające!!!

  17-11-2017 09:37 | ~Czytelnik | *-07.vectranet.pl (37.8.*.*)
Większość tego oświadczenia to zwyczajny bełgot i opisywanie prywatnych spraw. Tu chodzi o Pana MUCHE a nie o innych pracowników. Panie Mucha oszczędź Pan sobie i innym czasy zabierz Pan swoje zabawki i idz Pan pod cholerę z rady Powiatu i zajmij się Pan nadal swoimi zdolnościami fotografowania i nagrywania filmów video. Bo nic innego pan nie potrafi robić.

  17-11-2017 11:48 | ~DNO | *-03.vectranet.pl (31.11.*.*)
Zaraz Mucha będzie usuwał foty z fejsbuka. Jeśli w Sylwestra był na L4 w Pradze, to zaraz fotka zniknie

  17-11-2017 12:37 | ~Antoni | *.adsl.tpnet.pl (83.22.*.*)
Nie dość, że chłopak jest wgniatany w błoto (inni pewnie reż) przez uzdrowiskowego Pana i Władcę, to na dokładkę, wszyscy - z małymi wyjątkami - dokładają mu "swojego buta". Pewnie nie dopadł ich jeszcze wszechobecny mobbing.

  17-11-2017 12:55 | ~Wsciekly wyborca PO | *azteca-comunicaciones.com (191.102.*.*)
Roczne L4 i sylweter w pradze... wiele mowi... to rodzaj mobbingu? czy raczej zerowanie na kasie podatnikow? Ilu politykow PO i ich rodzin ma prace w uzdrowisku?

  17-11-2017 13:23 | ~wij | *.netia.com.pl (83.238.*.*)
kończ wwaść wstydu oszczędź

  18-11-2017 10:06 | ~Harda | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Może tak pisze celowi żeby pokazać że ma coś z głową i l4 jest prawdziwe :)

  18-11-2017 10:11 | ~Wsciekly wyborca PO | *azteca-comunicaciones.com (191.102.*.*)
clae PO to przekrety... Spocony CHlebowski, Krczkowski, Ludwiczuk, Rzazsowski co mowil, ze wina PO bylo tylko to ze sie dlala zlapac, Ewangielu, Torbus... Myslicie ze co? Ze nie ma ich? Oczyscili szeregi po korupcji wyborczej w Walbrzychu? Hehehehe... Nic im sie nie stalo, od 20 lat siedza gdzie chca, kosza siana lemingo wjak chca, sa mistrzami w wyprowadzaniu bokiem kasy. Zapytam tylko gdzie jest scianka wspinaczkowa? Gdzie sa 2 mln na ta scianke?Na czyim koncie? Kto ma do niego dostep? Czy moze juz kasy nie ma, bo nikt nie wie gdzie jest? Rozplynela sie? DLATEGO NIGDY JUZ NA PO NIE ZAGLOSUJE.

  18-11-2017 11:23 | ~Monika | *.adsl.tpnet.pl (83.22.*.*)
Jest takie powiedzenie nie smiej sie dziadku itd kazda sprawa ma dwie strony medalu problem w tym ktora jest wlasciwa i ja wybrac taki los czlowieka

  18-11-2017 12:13 | ~Wsciekly wyborca PO | *azteca-comunicaciones.com (191.102.*.*)
Monika: jest inne wazniejsze powiedzonko... NIE KRADNIJ! NIE KLAM!

  18-11-2017 22:58 | ~JA | *.dynamic.chello.pl (89.64.*.*)
Sprzedałem wode za 10 tys .No mistrz sprzedazy...Nie wierze w te brednie co ten gośc wypisuje.

  18-11-2017 23:32 | ~DNO | *-03.vectranet.pl (31.11.*.*)
Wodę sprzedał za "około ponad" 10 tysięcy :)

  19-11-2017 00:12 | ~Ziomal | *.adsl.tpnet.pl (83.26.*.*)
On jest hazardzista żyje w świecie hazardu non stop bierze udział w jakimś turnieju teraz również będzie brał udział weźmiemy go sfotografujemy i sprzedamy fotkę za niezła kasę ... bo widzimy ze jest popyt na gościa :))

  24-11-2017 16:36 | ~Jerzy Jacek Pilchowski | *.internet.cyfrowypolsat.pl (31.0.*.*)
W porównaniu z innymi POwskimi radnymi (miasta i powiatu) pan Mucha ma wyraźnie bardzo wysokie IQ.

  25-11-2017 12:26 | ~PIOTR | *.adsl.tpnet.pl (83.22.*.*)
UWAGA FACET JEST POKERZYSTĄ UZALEŻNIONY OD CHAZARDU

  25-11-2017 14:22 | ~ | *-03.vectranet.pl (31.11.*.*)
Mucha nigdy nie był w PO. Kumał się z PSL-owcami i kolesiami Rosiaka.

  26-11-2017 13:07 | ~kolo |  (89.174.*.*)
Nie od dziś wiadomo że na powiatowej kupie żywi sie wiele robactwa nie tylko mucha!

  30-11-2017 07:22 | ~Karo | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Odbiegając od całej sprawy to... składnia tego "oświadczenia" jest porażająca! Ja rozumiem że Pan Mucha pisał to we wzburzeniu no ale jakieś zasady pisowni chyba obowiązują? Tym bardziej gdy jest się radnym!

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w portalu Wałbrzyszek - zarejestruj się!
 
Będzie się działo! - Walbrzyszek poleca
Najczęściej czytane komentowane
10 30
10 30
 
Najnowsze wiadomości
Wałbrzyska Platforma Obywatelska wybrała władze. Starcie Mrzygłocka–Ludwiczuk na korzyść posłanki Wałbrzyska Platforma Obywatelska wybrała władze. Starcie Mrzygłocka–Ludwiczuk na korzyść posłanki  (25)

Wałbrzych/powiat wałbrzyski Poniedziałek, 13:59
11 grudnia 2017

Za nami wybory w strukturach Platformy Obywatelskiej RP na Dolnym Śląsku.
Poseł Michał Dworczyk podsumowuje dwa lata swojej kadencji poselskiej Poseł Michał Dworczyk podsumowuje dwa lata swojej kadencji poselskiej  (33)

Wałbrzych/REGION Piątek, 15:28
1 grudnia 2017

Prezentujemy podsumowanie dwóch lat działalności posła Prawa i Sprawiedliwości Michała Dworczyka,...
Manifestacja w obronie sądów Manifestacja w obronie sądów  (47)

Wałbrzych Środa, 19:41
22 listopada 2017

Przed nami kolejna manifestacja.
Oświadczenie radnego powiatowego Arkadiusza Muchy Oświadczenie radnego powiatowego Arkadiusza Muchy  (38)

powiat wałbrzyski Czwartek, 14:52
16 listopada 2017

Nie milkną echa konfliktu pomiędzy prezesem Uzdrowiska Szczawno–Jedlina Pawłem Skrzywankiem a radnym...
Partia Razem stawia na żłobki zamiast strzelnic Partia Razem stawia na żłobki zamiast strzelnic  (19)

Wałbrzych Piątek, 14:36
10 listopada 2017

Nawet 2 miliardy złotych planuje przeznaczyć PiS na budowę nowych strzelnic. Program przewiduje...
Jerzy Langer złożył ślubowanie, a Beata Mucha została wiceprzewodniczącą rady miasta Jerzy Langer złożył ślubowanie, a Beata Mucha została wiceprzewodniczącą rady miasta  (3)

Wałbrzych Czwartek, 15:28
26 października 2017

Po złożeniu mandatu radnego przez Mirosława Bartolika powstała konieczność zaprzysiężenie...
Wójt i zastępca wójta Starych Bogaczowic wydali oświadczenie [FOTO] Wójt i zastępca wójta Starych Bogaczowic wydali oświadczenie   (19)

REGION, Stare Bogaczowice Poniedziałek, 14:13
16 października 2017

Dzisiaj w sali konferencyjnej Urzędy Gminy Stare Bogaczowice odbyła się konferencja prasowa, podczas...
Ireneusz Zyska odnosi się do wypowiedzi posła Pawła Grabowskiego z Kukiz/15 Ireneusz Zyska odnosi się do wypowiedzi posła Pawła Grabowskiego z Kukiz/15  (15)

Wałbrzych Wtorek, 17:57
3 października 2017

Oto oświadczenie, jakie otrzymaliśmy od posła Ireneusza Zyski.
PiS bije na głowę przeciwników politycznych PiS bije na głowę przeciwników politycznych  (113)

Kraj Poniedziałek, 14:00
25 września 2017

Niedawno pojawiły się kolejne wyniki sondaży preferencji politycznych Polaków. We wszystkich...
RKW Wałbrzych pyta o aktywność posłów RKW Wałbrzych pyta o aktywność posłów  (11)

Wałbrzych/REGION Niedziela, 18:24
17 września 2017

Stowarzyszenia RKW WAŁBRZYCH kieruje pytania do posłów i senatorów okręgu wyborczego nr 2.
Musimy rozwijać się szybciej Musimy rozwijać się szybciej  (27)

Wałbrzych/REGION Sobota, 13:03
2 września 2017

Prezydent Roman Szełemej od dłuższego czasu mówi o tym, że południe Dolnego Śląska, w tym i...
Sprawa budowy obwodnicy Wałbrzycha nabiera tempa Sprawa budowy obwodnicy Wałbrzycha nabiera tempa  (31)

Wałbrzych Sobota, 11:09
19 sierpnia 2017

Sprawa zachodniej obwodnicy Wałbrzycha nabiera przyspieszenia.
Zobacz więcej artykułów
 
Redakcja
Masz problem? A może wiesz coś ciekawego i chcesz się z nami ta wiedzą podzielić? Zadzwoń do nas!
TEL. + 48 510 237 818

W sobotę dyżuruje
Redaktor naczelny
Paweł Wyszowski
Od 9.30 do 15.30

 
Wiadomości |  Sport |  Fotoreportaże |  Ogłoszenia |  Imprezy |  Rykowisko |  Partnerzy |  Regulaminy 
© 2002-2017 Walbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group.
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Napisz do nas | Redakcja | Jelenia Góra | Świdnica | Wałbrzych | hydraulik | Logo