Czytaj także: Jelenia Góra Świdnica

WIADOMOŚCI |  SPORT |  FOTOREPORTAŻE |  OGŁOSZENIA |  Będzie się działo |  Rykowisko |  REKLAMA 
Sobota, 16 grudnia 2017 Godz.: 02:35:40 Imieniny: Adelajdy, Albiny, Alicji, Euzebiusza, Zdzisławy Czytających: 2588 Niezalogowany

Wiadomości, Czarny Bór

Czarny Bór Open 2017 – medale rozdane

Poniedziałek, 4 grudnia 2017, 10:41, ostatnia aktualizacja: 2017-12-04 10:43
Piotr Skomorokiewicz
Miej świadomość
Powrót człowieka na Księżyc 

Świat Piątek, 00:10
15 grudnia 2017

 
Najnowsze ogłoszenia
Kupie wiązania do deski snowboardowej
Przyjmę kuriera
Tapi-Clean pranie Karcher
Zasilacz stabilizowany Zolan
Skup aut 691035913 za gotówkę
Zatrudnię kelnera / kelnerkę
Kupię każde auto tel 785524378
Auto Złomowanie - Auto Skup
Praca w ochronie
Koza z płaszczem
Komin stalowy
Sprzedam sól drogową
Pracownik produkcji w Görlitz
2 zmiany dzień/noc 12zł/h
Sprzedam kierownicę do PC, PS2
Kierownica logitech g25
Podejmę pracę biurową
Rover 200 - tanio
Ford Mondeo 1.8 1400zł
Szafa 4 drzwiowa

Dodaj ogłoszenie
 
Kalendarz wydarzeń
Kategorie wydarzeń
Teatry4
Biblioteka pod Atlantami7
Koncerty14
Inne38
 
Fot. Piotr Skomorokiewicz

Zakończył się zapaśniczy turniej Czarny Bór Open 2017, w ramach którego rozegrano również Puchar Polski seniorek.

W niedzielę od godziny 9.00 na matach rywalizowały młodziczki, kadetki i seniorki. Rozpoczęło się od dokończenia rund eliminacyjnych, po których odbywały się walki finałowe w pierwszych dwóch kategoriach. Zwieńczeniem zawodów były finały w ośmiu kategoriach w Pucharze Polski.

R E K L A M A

Zawody zakończyły się sukcesem dla jedynej reprezentantki miejscowego klubu Heros Czarny Bór. Aleksandra Lewczyńska zdobyła brązowy medal w kategorii M42, pokonując w decydującej walce Wiktorię Niewrzędowską z klubu MLKS AGROS Żary.

Oto pełna lista medalistek:

Czarny Bór Open – młodziczki

Kat. M27
1. Angela Crapio-Casarola - Włochy
2. Maja Kmiecik - KS SOBIESKI Poznań
3. Josephine Wrensch – Niemcy (Jena)

Kat. M33
1. Amelia Tomala - GKS PIAST Wola
2. Kinga Jaronek - AKS Piotrków Trybunalski
3. Anjali Arndt – Niemcy (Sachsen)
Maja Majdańska - MLKS AGROS Żary

Kat. M36
1. Denise Piroddu - Włochy
2. Laurie Lazier - Francja (Hauts De France)
3. Sophia Lange - Niemcy (Berlin)
Kamila Kasprów - LKS DĄB Brzeźnica Rudnik

Kat. M39
1. Volha Hardzei - Białoruś
2. Cassidy Richter - Niemcy (Sachsen)
3. Naemi Leistner - Niemcy (Sachsen)
Klaudia Podgórzak - WLKS Siedlce

Kat. M42
1. Wiktoria Kamela - ULKS SUPLES Wierzbica
2. Nikola Drozdek - MLKS AGROS Żary
3. Wanesa Kania - GKS PIAST Wola
Aleksandra Lewczyńska - ULZKS HEROS Czarny Bór

Kat. M46
1. Wilma Skog - Szwecja
2. Asia Craparotta - Włochy
3. Viktoryia Yakubouskaya – Białoruś
Maria Szkudlarek - MLUKS Karlino

Kat. M50
1. Karyna Shantsava - Białoruś
2. Luna Rothenberger – Niemcy (Sachsen)
3. Klaudia Karwowska - UKS w Zalesiu Łuków Zalesie
Dagmara Branicka - ULKS SUPLES Wierzbica

Kat. M54
1. Darya Ilyasevich – Białoruś
2. Anouck Maucci - Francja (Hauts De France)
3. Natalia Faroń - MOSM Tychy

Kat. M58
1. Lilly Pfau - Niemcy (Sachsen)
2. Julia Czempińska - UKS GRUNWALD Plewiska
3. Yasmine Soliman – Węgry
Marie Kis – Czechy
Kat. M62
1. Bella Thiem – Niemcy (Berlin)
2. Tereza Turkova - Czechy (Holysov)
3. Natalia Zając - ULKS SOWA Pieszyce

Kat. M66
1. Natalia Kryjer - UKS w Zalesiu Łuków Zalesie
2. Marta Besek - Chorwacja (Ludbreg)
3. Patrycja Piotrowska - UKS w Zalesiu Łuków Zalesie

Czarny Bór Open – Kadetki

Kat. C43
1. Justine Vigoroux - Francja (Font Romeu)
2. Marta Gruszkiewicz - LUKS SUPLES Kraśnik
3. Donata Oleksik - MLUKS Karlino
Nika Arutsiunian – Białoruś

Kat. C46
1. Valeryia Kapustsina – Białoruś
2. Amel Rebiha - Francja (Font Romeu)
3. Rebbekka March - Niemcy (Frankfurt)
Tatsiana Blikouskaya – Białoruś

Kat. C49
1. Anastasia Yanotava – Białoruś
2. Aliaksandra Kislyakova - Białoruś (Mogilev)
3. Natalia Walczak - MLUKS Karlino
Klaudia Czyzio - LUKS SUPLES Kraśnik

Kat. C52
1. Angelica Zetterval – Szwecja (Dalby Bk)
2. Josefine Purschke – Niemcy (Frankfurt)
3. Tatsiana Kuchynskaya – Białoruś
Angelina Purschke - Niemcy (Frankfurt)

Kat. C56
1. Anastasia Blayvas - Niemcy (Sachsen)
2. Aurora Russo - Włochy
3. Nova Bergman - Szwecja
Sylwia Martyka - MULKS JUNIOR Dzierżoniów

Kat. C60
1. Anna Szel – Węgry
2. Tatsiana Malyshchytskaya – Białoruś
3. Josephine Haemmerle - Francja (Font Romeu)
Zofia Polowczyk - ULKS TĘCZA Środa Wielkopolska

Kat. C65
1. Noemi Szabados – Węgry
2. Patrycja Wochna - AKS Piotrków Trybunalski
3. Alina Maksimava – Białoruś
Eryka Wizjan - HUSARIA FIGHT TEAM Kozielice

Kat. C70
1. Kseniya Dzibuk - Białoruś
2. Patrycja Pochowska - ULKS GRYF Wojnowo
3. Lilly Schneider - Niemcy (Sachsen)
Karolina Kozłowska - UKS IRON BULLS Bielawa

Puchar Polski

Kat. 48 kg.
1. Tatsiana Yafremenka – Białoruś
2. Fatima Sidakova – Białoruś
3. Viktoryia Apalonik – Białoruś
Felicia Gallo – Francja

Kat. 53 kg.
1. Ninaa Hemmer - Niemcy
2. Ellen Riesterer - Niemcy (Schwarzwald)
3. Hanna Varabieva – Białoruś
Karolina Tjapko - Łotwa

Kat. 55 kg.
1. Katarzyna Krawczyk - MKS CEMENT-GRYF Chełm
2. Elena Brugger - Niemcy
3. Patrycja Gil - LUKS SUPLES Kraśnik
Sviatlana Lamashevich – Białoruś

Kat. 58 kg.
1. Emma Johansson - Szwecja
2. Volha Yakimchyk – Białoruś
3. Viktorija Augustauskaite - Litwa
Morena De Vita – Włochy

Kat. 60 kg.
1. Jowita Wrzesień - CSiR Dąbrowa Górnicza
2. Valeryia Chuyashkova – Białoruś
3. Viviane Herda – Niemcy
Veronika Eismant – Białoruś

Kat. 63 kg.
1. Irina Netreba – Azerbejdżan
2. Veranica Ivanova - Białoruś
3. Janny Sommermeyer – Niemcy
Krystina Sazykina – Białoruś

Kat. 69 kg.
1. Maria Selmaier - Niemcy
2. Hanna Sadchanka – Białoruś
3. Pauline Lecarpentier – Francja
Yauheniya Andreichykava – Białoruś

Kat. 75 kg.
1. Anna Wawrzycka - MKS CEMENT-GRYF Chełm
2. Anna Urbanowicz - MKS CEMENT-GRYF Chełm
3. Nikolett Szmolka – Węgry
Hanna Maslakova - Białoruś
Następna wiadomość Inne wydarzenia 
 Poprzednia wiadomość Strona główna 
 
Waszym zdaniem
Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w portalu Wałbrzyszek - zarejestruj się!
 
Będzie się działo! - Walbrzyszek poleca
Najczęściej czytane komentowane
10 30
10 30
 
Najnowsze wiadomości
Pingpongiści rozpoczęli zmagania Pingpongiści rozpoczęli zmagania 

Wałbrzych Piątek, 13:33
15 grudnia 2017

W Hali Widowiskowo–Sportowej AQUA ZDRÓJ rozpoczęły się gry eliminacyjne Grand Prix Polski Seniorów w...
Przed nami II Szkolna Liga Pływacka Przed nami II Szkolna Liga Pływacka 

Wałbrzych/powiat wałbrzyski Piątek, 13:31
15 grudnia 2017

Już w najbliższy wtorek 19 grudnia rozpoczynamy zmagania w ramach Szkolnej Ligi Pływackiej. W tym roku...
Akademia Piłkarska Grassroots w Wałbrzychu Akademia Piłkarska Grassroots w Wałbrzychu  (1)

Wałbrzych Czwartek, 12:47
14 grudnia 2017

W Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA–ZDRÓJ w Wałbrzychu miała miejsce kursokonferencja „Akademii...
Historyczne bramkarskie potyczki już w sobotę Historyczne bramkarskie potyczki już w sobotę 

Wałbrzych Czwartek, 11:22
14 grudnia 2017

Wojciech Wierzbicki i Górnik Nowe Miasto zapraszają na I Mikołajkowe Potyczki Bramkarskie.
Siatkarski weekend Chełmca Siatkarski weekend Chełmca 

Wałbrzych Czwartek, 11:11
14 grudnia 2017

Najbliższy weekend to zmagania naszych seniorek i juniorek Chełmca Wałbrzych.
Euro Camp w Boguszowie–Gorcach Euro Camp w Boguszowie–Gorcach 

Boguszów-Gorce Środa, 16:03
13 grudnia 2017

W hali OSiR w Boguszowie–Gorcach przy ul. Olimpijskiej 1 odbywało się międzynarodowe zgrupowanie EURO...
Wałbrzyska policjantka mistrzem i wicemistrzem Polski w pływaniu Wałbrzyska policjantka mistrzem i wicemistrzem Polski w pływaniu 

Wałbrzych Środa, 15:32
13 grudnia 2017

Dwa medale przywiozła z Otwartych Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Pływaniu, które odbyły się w...
Bieg na Wielką Sowę w gronie najlepszych 

REGION Środa, 09:39
13 grudnia 2017

Co roku portal www.biegigorskie.pl organizuje konkurs na najlepszy polski bieg górski. Co ważne,...
Najmłodsi koszykarze w akcji Najmłodsi koszykarze w akcji 

Wałbrzych Poniedziałek, 13:14
11 grudnia 2017

Zakończyły się zmagania najmłodszych koszykarzy w ramach Szkolnego Związku Sportowego.
Brawo młoda Baszta Brawo młoda Baszta  (1)

Wałbrzych Poniedziałek, 12:53
11 grudnia 2017

W hali Szkoły Podstawowej w Starych Bogaczowicach został rozegrany kolejny turniej o Puchar Wójta,...
Dwóch wałbrzyskich wicemistrzów Polski w halowej piłce nożnej Dwóch wałbrzyskich wicemistrzów Polski w halowej piłce nożnej  (6)

Wałbrzych Poniedziałek, 13:07
11 grudnia 2017

Dwóch wałbrzyskich policjantów – Błażej Gromniak oraz Marcin Jaskółowski – reprezentowało...
Baszta awansowała dalej Baszta awansowała dalej  (1)

Wałbrzych Poniedziałek, 12:49
11 grudnia 2017

Po raz pierwszy w historii Polski Związek Piłki Nożnej organizuje w dniach 17–18 luty 2018 r. halowe...
Zobacz więcej artykułów
 
Redakcja
Masz problem? A może wiesz coś ciekawego i chcesz się z nami ta wiedzą podzielić? Zadzwoń do nas!
TEL. + 48 510 237 818

W sobotę dyżuruje
Redaktor naczelny
Paweł Wyszowski
Od 9.30 do 15.30

 
Wiadomości |  Sport |  Fotoreportaże |  Ogłoszenia |  Imprezy |  Rykowisko |  Partnerzy |  Regulaminy 
© 2002-2017 Walbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group.
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Napisz do nas | Redakcja | Jelenia Góra | Świdnica | Wałbrzych | hydraulik | Logo