Czytających: 5806

Wałbrzych: III liga siatkówki kobiet: Pojedynek sąsiadów z tabeli

Czwartek, 22 lutego 2018, 13:46
Aktualizacja: 13:48
Najbliższy mecz naszych seniorek to domowe starcie z drużyną UKS Ares Nowa Sól. W pierwszej rundzie, po dość trudnym spotkaniu, zwycięstwo w pięciu setach odniosły podopieczne Jacka Kurzawińskiego.

Obecnie oba zespoły mają po 18 punktów i tylko lepszymi setami wyprzedzamy ekipę z Nowej Soli (22:14 Chełmiec, 22:16 Nowa Sól).

Po poprzedniej kolejce, kiedy to zanotowaliśmy porażkę 1:3 (pierwszy stracony set lidera z Oławy oraz duże szanse na doprowadzenie do tie breaka), nastroje są jednak bojowe. Stawką bowiem jest zajęcie II miejsca w tabeli i awans do baraży o II ligę kobiet. Do tego potrzebne są zwycięstwa, najlepiej przed fantastyczną wałbrzyską publicznością.

Początek meczu najbliższa sobota 24 lutego o godzinie 17:00 w Hali Wałbrzyskich Mistrzów.