Czytaj także: Jelenia Góra Świdnica

WIADOMOŚCI |  SPORT |  FOTOREPORTAŻE |  OGŁOSZENIA |  Będzie się działo |  REKLAMA 
Wtorek, 30 sierpnia 2016 Godz.: 20:45:35 Imieniny: Feliksa, Róży, Szczęsnego Czytających: 4103 , Zalogowanych: 1 . Niezalogowany

Wiadomości, Wałbrzych/REGION

Starosta wręczył stypendia

Wtorek, 14 września 2010, 15:41, ostatnia aktualizacja: 2010-09-14 15:56
red
Miej świadomość
 
Najnowsze ogłoszenia
Grafika komp.,strony / gratisy
Kupie monety, kolekcje monet
Kupie medale, odznaki wojskowe
Kupie zegarki kieszonkowe
Kupie antyki płace najlepiej
Dj / Wodzirej wesela, imprezy
Owczarki niemieckie długowłose
Owczarki niemieckie długowłose
Zbrojarz - Niemcy
Skup aut 788 345 470od 2000r
Grafika komp.,strony / gratisy
Kupie stare odznaczenia
Kupie śmigło do samolotu 10tys
Kupie antyki płace najlepiej
Kupie srebrną biżuterię itp

Dodaj ogłoszenie
 
Kalendarz wydarzeń
Kategorie wydarzeń
Biblioteka pod Atlantami2
Koncerty3
Inne18
 
Fot. Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Augustyn Skrętkowicz wręczył stypendia uczniom szkół ponadgimnazjalnych i absolwentom tych szkół za osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2009/2010.

Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w Zespole Szkół Nr 2 im. Hugona Kołłątaja

R E K L A M A
w Wałbrzychu.

Warunkiem otrzymania stypendium było spełnienie przez ucznia przynajmniej jednego
z trzech kryteriów: uzyskanie w klasyfikacji rocznej średniej ocen co najmniej 5.0 i wzorowego zachowania, uzyskanie tytułu laureata lub finalisty olimpiady przedmiotowej bądź konkursu o zasięgu co najmniej wojewódzkim i w klasyfikacji rocznej otrzymanie średniej ocen co najmniej 4,0 lub uzyskanie tytułu laureata lub finalisty w dowolnej dziedzinie działalności twórczej na szczeblu co najmniej ogólnopolskim i otrzymanie w klasyfikacji rocznej średniej ocen co najmniej 4,0.


Augustyn Skrętkowicz i Monika Wybraniec - Członek Zarządu Powiatu - wręczyli 68 stypendiów (25 absolwentom i 43 uczniom).

Oto lista nagrodzonych uczniów:
Zespół Szkół Nr 1 w Wałbrzychu – Liceum Ogólnokształcące:

1.Sebastian Kowalewski - laureat Olimpiady Wiedzy Unii Europejskiej - edycja pułtuska, finalista Olimpiady Wiedzy Unii Europejskiej - edycja szczecińska;
2. Maciej Michalik - wysokie wyniki w nauce;
3. Piotr Skołubowicz finalista VIII Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki;
4. Jolanta Kujawa finalistka XIV Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności;
5. Katarzyna Moszumańska wysokie wyniki w nauce;
6. Kamila Organiściak laureatka IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie;
7. Paula Pokorska finalistka Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka;
8. Debora Szymańska finalistka XIV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej;

Zespół Szkół Nr 2 w Wałbrzychu – Liceum Ogólnokształcące:

1. Karolina Bednarek wysokie wyniki w nauce;
2. Patrycja Cichanowska wysokie wyniki w nauce,
3. Magdalena Drogosz wysokie stopnie w nauce;
4. Łukasz Grabowski finalista LVI Olimpiady Chemicznej; finalista XXXVI Olimpiady Wiedzy Technicznej;
5. Paweł Jarczyński - finalista Olimpiady Wiedzy Unii Europejskiej - edycja pułtuska, finalista Olimpiady Wiedzy Unii Europejskiej - edycja szczecińska;
6. Aleksandra Jaskólska - laureatka VIII Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki;
7. Lucyna Kościelniak wysokie wyniki w nauce;
8. Martyna Kubicka finalistka XXXIV Olimpiady Artystycznej;
9. Mateusz Maluha finalista VIII Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki
10. Mateusz Rysak finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym;
11. Sebastian Rzońca finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym;
12. Jacek Warzecha laureat XIX Olimpiady Nautologicznej; finalista XXXVI Olimpiady Geograficznej;
laureat II stopnia III Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”;
13. Joanna Amrogowicz wysokie wyniki w nauce;
14. Gabriela Farej wysokie wyniki w nauce;
15. Anna Fertsch laureatka XXXIV Olimpiady Artystycznej – sekcja plastyki;
16. Kacper Kulisz finalista VIII Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki; wysokie wyniki w nauce;





17. Aleksandra Lebiedzińska wysokie wyniki w nauce;
18. Justyna Łobaza laureatka VII Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki;
19. Izabella Pitner wysokie wyniki w nauce;
20. Piotr Rogacki wysokie wyniki w nauce
21. Ewelina Szydłowska laureatka X Olimpiady „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku”;
22. Dagmara Wymysłowska finalistka XIV Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności;
23. Katarzyna Zeszut laureatka X Olimpiady „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku”;


III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Wałbrzychu:

1. Pamela Głodna finalistka Konkursu Wiedzy o Parlamencie RP oraz Ludziach Tworzących Jego Dzieje;
2. Magda Stępień wysokie wyniki w nauce;

3. Izabela Barczak finalistka IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie;
4. Justyna Czerwonka Finalistka Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim Dziewcząt, finalistka w slalomie oraz slalomie gigancie Mistrzostw Makroregionu Dolnośląskiego w kategorii Junior A;
5. Aleksandra Loba wysokie wyniki w nauce;
6. Izabela Morzyńska wysokie wyniki w nauce;
7. Łukasz Obraniak laureat VII Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego;
8. Sara Stefaniak wysokie wyniki w nauce;
9. Przemysław Sienkiewicz laureat Ogólnopolskiego Konkursu na Prace „Fizyka a Ekologia” w sekcji plakatowej;
10. Magdalena Wróblewska wysokie wyniki w nauce;


Zespół Szkół Nr 4 w Wałbrzychu – Liceum Ogólnokształcące:

1. Izabela Gurtowska finalistka Mistrzostw Polski Juniorów w biegu na dystansie 2000 m z przeszkodami;
2. Natalia Kaczuga wysokie wyniki w nauce
3. Monika Ochotna wysokie wyniki w nauce;
4. Paweł Skorupski wysokie wyniki w nauce;
5. Alicja Stelmaszczyk wysokie wyniki w nauce.


Zespół Szkół Nr 5 w Wałbrzychu - Technikum:

1. Michał Całkowski wysokie wyniki w nauce;
2. Emilia Chwiałkowski wysokie wyniki w nauce;
3. Justyna Kuźma wysokie wyniki w nauce;
4. Marta Merwart wysokie wyniki w nauce;
5. Wojciech Serwiński wysokie wyniki w nauce;


Zespół Szkół Nr 7 w Wałbrzychu – Technikum:

1. Magda Beczek wysokie wyniki w nauce;
2. Sylwia Bąkowska wysokie wyniki w nauce;
3. Barbara Brzozowska wysokie wyniki w nauce;


Zespół Szkół Nr 8 w Wałbrzychu - Technikum:

1. Renata Cieśla wysokie wyniki w nauce;
2. Paweł Krzos finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „KOMA”
3. Bartłomiej Obrzut finalista Dolnośląskiego Konkursu Informatycznego „Intersieć”, finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „KOMA”;
4. Leszek Sechawer wysokie wyniki w nauce;
5. Patrycja Majerska wysokie wyniki w nauce;

Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych w Wałbrzychu:

1. Fabian Ciureja wysokie wyniki w nauce;
2. Mariusz Lachowicz wysokie wyniki w nauce;

Zespół Szkół w Szczawnie Zdroju – Liceum Ogólnokształcące:

1. Monika Kawa finalista Olimpiady Chemicznej;
2. Agata Muraszko wysokie wyniki w nauce;
3. Aleksandra Andruszko laureatka Wielkiego Konkursu Olimpijskiego „90 Lat na Olimpijskim Szlaku”;
4. Natalia Bodziony wysokie wyniki w nauce;
5. Martin Kaczanowski laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Krąg”;
6. Izabela Kwil wysokie wyniki w nauce;
7. Mariola Szubert wysokie wyniki w nauce
Dodatki: Zapisz | Drukuj | Wyślij | Zapamiętaj
Następna wiadomość Edukacja 
 Poprzednia wiadomość Strona główna 
 
Waszym zdaniem
Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.
  14-09-2010 21:49 | ~;/ | *.adsl.tpnet.pl (83.26.*.*)
pier....

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w portalu Wałbrzyszek - zarejestruj się!
 
Będzie się działo! - Walbrzyszek poleca
Najczęściej czytane komentowane
10 30
10 30
 
Najnowsze wiadomości
Czy Śródmieście faktycznie ożyło? Czy Śródmieście faktycznie ożyło? 

Wałbrzych Wtorek, 14:33
30 sierpnia 2016

W ostatnich tygodniach w wałbrzyskim Śródmieściu odbyło się kilka imprez kulturalnych. Prezydent...
Uczestnicy "Dni Wałbrzycha" będą mieli czym wrócić do domu Uczestnicy "Dni Wałbrzycha" będą mieli czym wrócić do domu  (2)

Wałbrzych Wtorek, 11:34
30 sierpnia 2016

ZDKiUM zawiadamia, że po zakończeniu obchodów „Dni Wałbrzycha” w sobotę i niedzielę uruchomione...
Będą szkolić następców Baranowskiego i Romanika Będą szkolić następców Baranowskiego i Romanika  (1)

Wałbrzych Wtorek, 11:32
30 sierpnia 2016

Prezydent Roman Szełemej wydał zarządzenie w sprawie przyznania środków finansowych na realizację...
Policjanci przed sądem Policjanci przed sądem  (3)

Wałbrzych Wtorek, 10:42
30 sierpnia 2016

Dwaj wałbrzyscy policjanci są oskarżeni o pobicie ze skutkiem śmiertelnym 35–latka. Grozi im nawet...
Kolorowo i radośnie Kolorowo i radośnie 

Wałbrzych Wtorek, 11:01
30 sierpnia 2016

Kolorowa eksplozja radości miała miejsce w Starej Kopalni.
W Lubominie już jest, a w Starych Bogaczowicach zaraz będzie W Lubominie już jest, a w Starych Bogaczowicach zaraz będzie 

REGION, Stare Bogaczowice Poniedziałek, 16:06
29 sierpnia 2016

Dokonano już odbioru technicznego boiska w Lubominie w gminie Stare Bogaczowice.
Narodowe czytanie w Wałbrzychu Narodowe czytanie w Wałbrzychu  (2)

Wałbrzych Niedziela, 10:28
28 sierpnia 2016

Biblioteka pod Atlantami kolejny raz włącza się do ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie.
Roman Szełemej otrzymał medal Mickiewicz–Puszkin Roman Szełemej otrzymał medal Mickiewicz–Puszkin  (26)

Wałbrzych Poniedziałek, 16:23
29 sierpnia 2016

Na wniosek Stowarzyszenia Współpracy Polska–Wschód, prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej otrzymał...
Spartakiada zakończona Spartakiada zakończona  (3)

Wałbrzych Poniedziałek, 12:46
29 sierpnia 2016

W niedzielę, 28 sierpnia, w Centrum AQUA ZDRÓJ odbyło się uroczyste zakończenie XXVI Spartakiady...
"Tradycje górnicze Ziemi wałbrzyskiej" już za nami "Tradycje górnicze Ziemi wałbrzyskiej" już za nami  (2)

REGION, Boguszów-Gorce Poniedziałek, 12:11
29 sierpnia 2016

Spotkanie młodych mieszkańców powiatu wałbrzyskiego z nieznaną im zupełnie pracą górniczą...
ZUS wydłuża godziny pracy ZUS wydłuża godziny pracy  (1)

Wałbrzych Poniedziałek, 09:57
29 sierpnia 2016

Pracujemy coraz dłużej i trudno nam załatwić cokolwiek w urzędach, gdy zamykają swoje podwoje o...
Zobacz więcej artykułów
 
Redakcja
Masz problem? A może wiesz coś ciekawego i chcesz się z nami ta wiedzą podzielić? Zadzwoń do nas!
TEL. + 48 510 237 818

W czwartek dyżuruje
Redaktor naczelny
Paweł Wyszowski
Od 9.30 do 15.30

 
 
Wiadomości |  Sport |  Fotoreportaże |  Ogłoszenia |  Imprezy |  Partnerzy |  Regulaminy 
© 2002-2016 Walbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group.
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Napisz do nas | Redakcja | Jelenia Góra | Świdnica | Wałbrzych | Logo