Piątek, 31 października 2014 Godz.: 15:03:52 Imieniny: Augusta, Krzysztofa, Saturniana, Urbana Czytających: 2498 Niezalogowany

Wiadomości, Wałbrzych/REGION

Starosta wręczył stypendia

Wtorek, 14 września 2010, 15:41, ostatnia aktualizacja: 2010-09-14 15:56
red
Miej świadomość
 
Najnowsze ogłoszenia
Pracownik budowlany z samochodem
Szukam pracy
Praca w opiece
Praca dla event managera
Skup aut 788 345 470 od1-60tys
Kupie szable, bagnety695702259
Kupie srebrne sztućce, monety
Dyspozytor
Pilnie poszukujemy murarz.
Kupie odznaczenia wojskowe
Gładzie, kafelki. Tanio!
Roczny amorek szuka domu
Kupię lub wynajmę garaż
Szczeniaczki szukaja domków
Obróbki blacharskie

Dodaj ogłoszenie za free
 
Kalendarz wydarzeń
Kategorie wydarzeń
Galeria Victoria1
Teatry12
Koncerty7
Inne7
 
Fot. Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Augustyn Skrętkowicz wręczył stypendia uczniom szkół ponadgimnazjalnych i absolwentom tych szkół za osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2009/2010.

Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w Zespole Szkół Nr 2 im. Hugona Kołłątaja

w Wałbrzychu.

Warunkiem otrzymania stypendium było spełnienie przez ucznia przynajmniej jednego
z trzech kryteriów: uzyskanie w klasyfikacji rocznej średniej ocen co najmniej 5.0 i wzorowego zachowania, uzyskanie tytułu laureata lub finalisty olimpiady przedmiotowej bądź konkursu o zasięgu co najmniej wojewódzkim i w klasyfikacji rocznej otrzymanie średniej ocen co najmniej 4,0 lub uzyskanie tytułu laureata lub finalisty w dowolnej dziedzinie działalności twórczej na szczeblu co najmniej ogólnopolskim i otrzymanie w klasyfikacji rocznej średniej ocen co najmniej 4,0.


Augustyn Skrętkowicz i Monika Wybraniec - Członek Zarządu Powiatu - wręczyli 68 stypendiów (25 absolwentom i 43 uczniom).

Oto lista nagrodzonych uczniów:
Zespół Szkół Nr 1 w Wałbrzychu – Liceum Ogólnokształcące:

1.Sebastian Kowalewski - laureat Olimpiady Wiedzy Unii Europejskiej - edycja pułtuska, finalista Olimpiady Wiedzy Unii Europejskiej - edycja szczecińska;
2. Maciej Michalik - wysokie wyniki w nauce;
3. Piotr Skołubowicz finalista VIII Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki;
4. Jolanta Kujawa finalistka XIV Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności;
5. Katarzyna Moszumańska wysokie wyniki w nauce;
6. Kamila Organiściak laureatka IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie;
7. Paula Pokorska finalistka Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka;
8. Debora Szymańska finalistka XIV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej;

Zespół Szkół Nr 2 w Wałbrzychu – Liceum Ogólnokształcące:

1. Karolina Bednarek wysokie wyniki w nauce;
2. Patrycja Cichanowska wysokie wyniki w nauce,
3. Magdalena Drogosz wysokie stopnie w nauce;
4. Łukasz Grabowski finalista LVI Olimpiady Chemicznej; finalista XXXVI Olimpiady Wiedzy Technicznej;
5. Paweł Jarczyński - finalista Olimpiady Wiedzy Unii Europejskiej - edycja pułtuska, finalista Olimpiady Wiedzy Unii Europejskiej - edycja szczecińska;
6. Aleksandra Jaskólska - laureatka VIII Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki;
7. Lucyna Kościelniak wysokie wyniki w nauce;
8. Martyna Kubicka finalistka XXXIV Olimpiady Artystycznej;
9. Mateusz Maluha finalista VIII Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki
10. Mateusz Rysak finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym;
11. Sebastian Rzońca finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym;
12. Jacek Warzecha laureat XIX Olimpiady Nautologicznej; finalista XXXVI Olimpiady Geograficznej;
laureat II stopnia III Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”;
13. Joanna Amrogowicz wysokie wyniki w nauce;
14. Gabriela Farej wysokie wyniki w nauce;
15. Anna Fertsch laureatka XXXIV Olimpiady Artystycznej – sekcja plastyki;
16. Kacper Kulisz finalista VIII Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki; wysokie wyniki w nauce;





17. Aleksandra Lebiedzińska wysokie wyniki w nauce;
18. Justyna Łobaza laureatka VII Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki;
19. Izabella Pitner wysokie wyniki w nauce;
20. Piotr Rogacki wysokie wyniki w nauce
21. Ewelina Szydłowska laureatka X Olimpiady „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku”;
22. Dagmara Wymysłowska finalistka XIV Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności;
23. Katarzyna Zeszut laureatka X Olimpiady „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku”;


III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Wałbrzychu:

1. Pamela Głodna finalistka Konkursu Wiedzy o Parlamencie RP oraz Ludziach Tworzących Jego Dzieje;
2. Magda Stępień wysokie wyniki w nauce;

3. Izabela Barczak finalistka IV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie;
4. Justyna Czerwonka Finalistka Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim Dziewcząt, finalistka w slalomie oraz slalomie gigancie Mistrzostw Makroregionu Dolnośląskiego w kategorii Junior A;
5. Aleksandra Loba wysokie wyniki w nauce;
6. Izabela Morzyńska wysokie wyniki w nauce;
7. Łukasz Obraniak laureat VII Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego;
8. Sara Stefaniak wysokie wyniki w nauce;
9. Przemysław Sienkiewicz laureat Ogólnopolskiego Konkursu na Prace „Fizyka a Ekologia” w sekcji plakatowej;
10. Magdalena Wróblewska wysokie wyniki w nauce;


Zespół Szkół Nr 4 w Wałbrzychu – Liceum Ogólnokształcące:

1. Izabela Gurtowska finalistka Mistrzostw Polski Juniorów w biegu na dystansie 2000 m z przeszkodami;
2. Natalia Kaczuga wysokie wyniki w nauce
3. Monika Ochotna wysokie wyniki w nauce;
4. Paweł Skorupski wysokie wyniki w nauce;
5. Alicja Stelmaszczyk wysokie wyniki w nauce.


Zespół Szkół Nr 5 w Wałbrzychu - Technikum:

1. Michał Całkowski wysokie wyniki w nauce;
2. Emilia Chwiałkowski wysokie wyniki w nauce;
3. Justyna Kuźma wysokie wyniki w nauce;
4. Marta Merwart wysokie wyniki w nauce;
5. Wojciech Serwiński wysokie wyniki w nauce;


Zespół Szkół Nr 7 w Wałbrzychu – Technikum:

1. Magda Beczek wysokie wyniki w nauce;
2. Sylwia Bąkowska wysokie wyniki w nauce;
3. Barbara Brzozowska wysokie wyniki w nauce;


Zespół Szkół Nr 8 w Wałbrzychu - Technikum:

1. Renata Cieśla wysokie wyniki w nauce;
2. Paweł Krzos finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „KOMA”
3. Bartłomiej Obrzut finalista Dolnośląskiego Konkursu Informatycznego „Intersieć”, finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „KOMA”;
4. Leszek Sechawer wysokie wyniki w nauce;
5. Patrycja Majerska wysokie wyniki w nauce;

Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych w Wałbrzychu:

1. Fabian Ciureja wysokie wyniki w nauce;
2. Mariusz Lachowicz wysokie wyniki w nauce;

Zespół Szkół w Szczawnie Zdroju – Liceum Ogólnokształcące:

1. Monika Kawa finalista Olimpiady Chemicznej;
2. Agata Muraszko wysokie wyniki w nauce;
3. Aleksandra Andruszko laureatka Wielkiego Konkursu Olimpijskiego „90 Lat na Olimpijskim Szlaku”;
4. Natalia Bodziony wysokie wyniki w nauce;
5. Martin Kaczanowski laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Krąg”;
6. Izabela Kwil wysokie wyniki w nauce;
7. Mariola Szubert wysokie wyniki w nauce
Dodatki: Zapisz | Drukuj | Wyślij | Zapamiętaj
Następna wiadomość Edukacja 
 Poprzednia wiadomość Strona główna 
 
Waszym zdaniem
Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.
  14-09-2010 21:49 | ~;/ | *.adsl.tpnet.pl (83.26.*.*)
pier....

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w portalu Wałbrzyszek - zarejestruj się!
 
Będzie się działo! - Walbrzyszek poleca
Najczęściej czytane komentowane
10 30
10 30
 
Najnowsze wiadomości
Zgłoś swój projekt do Funduszu Toyoty 2015 Zgłoś swój projekt do Funduszu Toyoty 2015 

Wałbrzych Piątek, 11:30
31 października 2014

Fundusz Toyoty – „Dobre pomysły zmieniają nasz świat” znów wystartował. Do końca grudnia trwa...
Józef Pawlik patronem GZS–P w Czarnym Borze [FOTO] Józef Pawlik patronem GZS–P w Czarnym Borze  

REGION, Czarny Bór Piątek, 09:58
31 października 2014

W atmosferze pełnej patosu, wzruszeń i podniosłych chwil przebiegła uroczystość nadania Gminnemu...
O długach, perspektywach i walce O długach, perspektywach i walce  (2)

Wałbrzych Piątek, 09:57
31 października 2014

Górnik Wałbrzych, który w ostatnią sobotę przełamał złą passę i na własnym boisku wywalczył 3...
XLV Uroczysta Sesja Rady Gminy Walim   (1)

Region Piątek, 07:31
31 października 2014

W dniu wczorajszym, w Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA w Jugowicach odbyła się XLV Uroczysta Sesja...
Zobacz więcej artykułów
 
Redakcja
Masz problem? A może wiesz coś ciekawego i chcesz się z nami ta wiedzą podzielić? Zadzwoń do nas!
TEL. + 48 510 237 818

W sobotę dyżuruje
Koordynator Portalu
Paweł Wyszowski
Od 9.30 do 15.30

 
 
Wiadomości |  Sport |  Fotoreportaże |  Ogłoszenia |  Imprezy |  Partnerzy |  Regulaminy 
© 2002-2014 Walbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group.
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Napisz do nas | Redakcja | Jelenia Góra | Świdnica | Wałbrzych | Logo