Czytających: 4936

III-liga koszykarzy: Górnik Nowe Miasto sprowadzony na ziemię, przegrywamy na koniec ze Stalą

Niedziela, 17 kwietnia 2011, 17:52
Aktualizacja: 17:53
Autor: MDvR
Turniej półfinałowy o awans do II–ligi koszykarzy nasi zawodnicy zakończyli z kompletem porażek. Na zakończenie wałbrzyszanie polegli w pojedynku ze Stalą Stalowa Wola 52:71.

O porażce zadecydowała głównie słaba dyspozycja Górników w trzeciej kwarcie. Do przerwy wynik był na styku, nasi koszykarze przegrywali 28:32. Po zmianie stron nieszczelna obrona, słaba dyspozycja rzutowa doprowadziła do porażki w tej odsłonie różnicą 12 „oczek” i jasne było, że wałbrzyszanie potrzebowali w ostatniej ćwiartce cudu. Cudu nie było, finałowa kwarta też padła łupem rywali 16:13, a cały mecz 71:52. W barwach naszej ekipy punktowało zaledwie pięciu zawodników.

Stal Stalowa Wola – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 71:52 (16:16, 16:12, 23:11, 16:13)

Górnik: Myślak (14), Kołodziej (14), Łabiak (9), Karwik (9), Borzemski (6)