Środa, 22 lipca
11°C Wałbrzych
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Kolejny pożar w regionie, tym razem lokalu gastronomicznego Aktualności Chciały poćwiczyć z trenerem personalnym, straciły w sumie blisko 2 miliony złotych! Aktualności Wichura zatrzymała pociąg Aktualności Region już zalany i to jak. Coraz więcej strat! Tragedie i dramaty Śmiertelne potrącenie na przyszpitalnym parkingu Aktualności Pożar na A4. Przejazd całkowicie zablokowany Tragedie i dramaty Zadźgał własną siostrę i ciężko ranił matkę. Usłyszał już zarzuty Tragedie i dramaty Dramatyczny wypadek z udziałem młodego sportowca! Aktualności Otwarto rozbudowaną część Zakładu Endoskopii Zabiegowej Piłka nożna Podgórze Wałbrzych oficjalnie z awansem

15–latek ukradł rodzicom telewizor

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

15–letni mieszkaniec Boguszowa–Gorc okradł własnych rodziców. Pod ich nieobecność wyniósł z mieszkania 32–calowy telewizor, by zastawić go w lombardzie. Kiedy najbliżsi zorientowali się, że zostali okradzeni przez własnego syna, postanowili zgłosić sprawę Policji.

Do zdarzenia doszło na na początku sierpnia przy ul. Łącznej w Boguszowie-Gorcach. Pod nieobecność rodziców młodym boguszowianinem opiekowała się siostra jego matki. 15-latek pewnego dnia zabrał jej klucze od mieszkania i wyniósł z niego telewizor o wartości 600 zł. Urządzenie trafiło do lombardu, a sprawa zniknięcia odbiornika telewizyjnego została zgłoszona na Policję.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach tego samego dnia - w miniony poniedziałek - zatrzymali nastolatka. Odzyskali także zastawiony sprzęt elektroniczny. Następnie policjanci doprowadzili nieletniego do sądu. Okazało się, że to nie pierwszy popełniony przez niego czyn karalny, dlatego sędzia wydał postanowienie o umieszczeniu młodego boguszowianina w schronisku dla nieletnich.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka