Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 3369
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój/Jugowice: 15–latek zaatakował ochroniarza

Czwartek, 10 listopada 2022, 9:32
Aktualizacja: 9:34
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój/Jugowice: 15–latek zaatakował ochroniarza
Fot. KMP Wałbrzych
15–latek najpierw ukradł w jednym ze sklepów w Jedlinie–Zdroju cztery napoje energetyczne, a następnie chcąc utrzymać się w posiadaniu skradzionych napoi, zaatakował pracownika ochrony obiektu, który zareagował na popełniony przez nastolatka czyn zabroniony.

Do kradzieży rozbójniczej doszło 9 listopada przed godziną 9:00 w jednym ze sklepów przy ul. Piastowskiej w Jedlinie-Zdroju. Nastolatek, będąc na terenie placówki handlowej, schował do plecaka cztery „energetyki”, co zauważył pracownik ochrony, który zareagowała na popełniony przez niego czyn. Złodziej nie chciał jednak odpuścić i w celu utrzymania się w posiadaniu skradzionych napoi zaczął szarpać się z pokrzywdzonym przy drzwiach wyjściowych z obiektu. Ostatecznie nieletni uciekł ze sklepu, pozostawiając na miejscu plecak i skradzione mienie.

Zaalarmowani o zdarzeniu dzielnicowi Komisariatu Policji w Głuszycy zaraz po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli czynności mające na celu ustalenie, kto stoi za sprawą kradzieży rozbójniczej. Dzięki realizacji zebranych informacji funkcjonariusze już po kilkudziesięciu minutach zatrzymali podejrzanego. Okazał nim się 15-letni mieszkaniec pobliskich Jugowic. Nastolatek wpadł w rejonie jednego z przystanków autobusowych w Jedlinie-Zdroju.

Młody mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego przyznał się do popełnienia czynu karalnego. O jego losie zadecyduje sąd rodzinny. Po wykonanych czynnościach przekazany został pod opiekę prawnemu opiekunowi.

Twoja reakcja na artykuł?

1
4%
Cieszy
4
16%
Hahaha
1
4%
Nudzi
2
8%
Smuci
7
28%
Złości
10
40%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group