Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 3465
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: 16–latek miał przy sobie telefon pochodzący z kradzieży oraz narkotyki

Sobota, 27 kwietnia 2019, 9:17
Autor: red
Wałbrzych: 16–latek miał przy sobie telefon pochodzący z kradzieży oraz narkotyki
Fot. KMP Wałbrzych
Telefon pochodzący z kradzieży znaleźli przy 16–letnim mieszkańcu Wałbrzycha patrolujący we wtorek dzielnicę Podzamcze policjanci Wydziału Prewencji Komisariatu Policji I w Wałbrzychu. W toku wykonanych w komisariacie czynności funkcjonariusze ujawnili przy nastolatku także narkotyki w postaci marihuany.

Policjanci prewencji pierwszego komisariatu 23 kwietnia po godzinie 16:00 pełnili służbę w rejonie wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze. Jadąc ul. Grodzką zauważyli nastolatka i postanowili go wylegitymować. W trakcie czynności sprawdzili, czy użytkowany przez niego telefon komórkowy nie widnieje w policyjnych systemach informatycznych jako utracony. Okazało się, że pochodzi on z kradzieży, dlatego tez policjanci zatrzymali nieletniego.

Funkcjonariusze wykonując dalsze czynności znaleźli przy młodym mieszkańcu Wałbrzycha także kilkanaście gramów środków odurzających w postaci marihuany, z których można było wykonać kilkadziesiąt porcji handlowych tego narkotyku oraz podręczna wagę. 16-latek przyznał się do popełnienia czynów karalnych i złożył wyjaśnienia. Policjanci poza środkami odurzającymi zabezpieczyli również telefon komórkowy. O losie nieletniego zadecyduje teraz sąd rodzinny.

Twoja reakcja na artykuł?

2
29%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
4
57%
Smuci
1
14%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group