Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 1848
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

24 litry życiodajnego płynu

Wiadomości: Region
Piątek, 11 kwietnia 2014, 6:20
Autor: opr.red.
Fot. użyczone/www.swiebodzice.pl
Wiosenną akcję poboru krwi, która odbyła się w Świebodzicach w dniu 8 kwietnia można zaliczyć do udanych. Tego dnia na zbiórkę przybyło 66 osób, z czego 44 osoby po uprzednim badaniu lekarskim zakwalifikowane zostały do oddania krwi.

W sumie uzbierano 24 litry drogocennego płynu. Panią Teresę Kamińską z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu bardzo cieszy fakt, że wciąż przybywa w Świebodzicach ludzi o dobrym sercu, gotowych poświęcić swój prywatny czas i podzielić się tym co najcenniejsze.

Miłym akcentem na zakończenie akcji było losowanie nagrody, którą tym razem ufundował Pan Ryszard Satyła Prezes Firmy Termet. Szczęśliwcem, który wylosował nowoczesny sprzęt elektroniczny - tablet, okazał się Mateusz Łaniewski - dziewiętnastoletni mieszkaniec Świebodzic, uczeń II klasy LO, który nie dowierzał, że to właśnie jego spotkała taka niespodzianka.

Akcję poboru krwi osłodziła firma Śnieżka-Invest. Organizatorzy dziękują wszystkim krwiodawcom za obecność na zbiórce, a sponsorom za zaangażowanie w promocję akcji.

Organizatorzy zbiórki:

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu
Urząd Miejski w Świebodzicach
Klub Honorowych Dawców Krwi w Świebodzicach
Miejski Dom Kultury

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group