Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 5462
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: 27 trafi za kraty

Piątek, 27 sierpnia 2021, 8:35
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: 27 trafi za kraty
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci nie zwalniają tempa. W ciągu ostatniego tygodnia wałbrzyscy funkcjonariusze zatrzymali 27 osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

Podstawy poszukiwań są różne. Oprócz listów gończych, sądy i prokuratury wydają zarządzenia, postanowienia i nakazy doprowadzenia celem których jest ustalenie miejsca pobytu osób poszukiwanych lub przeprowadzenie z nimi czynności procesowych.

Policjanci w ramach przydzielonych do służby zadań, kontrolują ewentualne „kryjówki” osób poszukiwanych, ukrywających się przed wydaną decyzją wymiaru sprawiedliwości. W większości przypadkach jest to ciężka i żmudna praca operacyjna, ponieważ osoby, które ukrywają się robią wszystko, aby uniknąć spotkania z mundurowymi.

W ciągu ostatniego tygodnia na terenie Wałbrzycha i naszego powiatu policjanci zatrzymali 27 osób ukrywających się przed organami ścigania. Wśród nich był m.in. 42-letni mieszaniec powiatu wałbrzyskiego, który od pand roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Teraz najbliższy rok spędzi w areszcie. Policjanci zatrzymali również 25-latka, który wpadł podczas legitymowania na ul Niepodległości w Wałbrzychu. Mężczyzna na widok funkcjonariuszy przyspieszył kroku i nerwowo rozglądał się na boki. To wzbudziło podejrzenia mundurowych. Już po chwili wyszło na jaw, co było powodem takiego zachowania. 25-letni wałbrzyszanin był poszukiwany przez sąd za posiadanie narkotyków. Teraz najbliższych 3 miesięcy spędzi w areszcie.

Twoja reakcja na artykuł?

3
25%
Cieszy
5
42%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
8%
Złości
3
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group