Czytających: 4370

Wałbrzych: 4 gole Chajewskiego

Poniedziałek, 28 września 2020, 8:32
Aktualizacja: 8:48
Piłkarze wałbrzyskiego Górnika kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. W tygodniu pokonali w Stanowicach miejscowy Herbapol, a wczoraj rozbili Górnika Gorce.

Zespół z Gorc niezbyt długo stawiał czoła faworyzowanemu przeciwnikowi, bo w 10. minucie gola zdobył Chajewski, a w 24. minucie Adam Niedźwiedzki oszukał defensywę Gorc i wpisał się również na listę strzelców. Przed końcem pierwszej połowy do notatnika trenera wpsiał się jesczez Damian Chajewski i po 45 minutach było 3-0. W drugiej połowie nadal stroną dyktującą warunki gry byli wałbrzyszanie, ale worek z golami rozwiązał się dopiero w 71. minucie, kiedy na 4-0 podwyższył ponownie Chajewski. Ostatnie pięć minut to kolejne dwa gole miejscowych, a tym razem trafili Piotr Krawczyk, a strzeleckie popisy zakończył Chajewski, który skompletował 4 gole.

Górnik Wałbrzych - Górnik Gorce 6-0 (3-0)

Wałbrzych: Kubiak (70' Biskup)- Chajewski, Orzech, Kobylański, (70' Marciniak) Hallyson (78' Budzyński), Frączek, Niedźwiedzki (57' Krawczyk), Rosicki, Rzeszotko (75' Chołuj), Smoczyk, Sobiesierski

Gorce: Sz. Garwol - W.Garwol, Gotówko, Klimek (79' Skrobich), Kois (63' Podgórski), Krawczyński, Milczarek, Mokrzycki (74' Filip), Ostrowski, J.Pryk, M.Pryk (58' Mielnik).