Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 2494
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: 4. Międzynarodowy Festiwal Tańca za nami

Poniedziałek, 28 listopada 2016, 10:17
Autor: red.
Wałbrzych: 4. Międzynarodowy Festiwal Tańca za nami
Fot. Robert Bajek
W dniach 25–27 listopada odbył się 4. Międzynarodowy Festiwal Tańca, obejmujący zarówno występy, spektakle, jak i poprzedzające je warsztaty tańca.

25 listopada warsztaty prowadziła Helen Kindred, dzień później Magda Radłowska. Z uczestnikami warsztatów pracowali także Alex Judd i Benjamin Dwyer. Wczoraj natomiast w wałbrzyskim Teatrze Lalki i Aktora odbyły się występy i spektakle, w których udział wzięli uczestnicy warsztatów - grupy teatralne między innymi z Trzebnicy, Aleksandrowa i wałbrzyski Teatr Tańca "Dawka Energii". Dodatkowo w ramach Festiwalu w Świebodzicach zorganizowano pokazy, w których wystąpiła grupa Magistic Dance, odbyły się też projekcje filmowe Dare2Dream i Counterpoint.

Festiwal otrzymał dofinansowanie ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzez Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020, oraz ze środków Gminy Wałbrzych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wczorajszych występów w Tatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group