Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 3797
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Głuszyca: 44–latka do aresztu

Wtorek, 13 kwietnia 2021, 7:22
Autor: red
Wałbrzych/Głuszyca: 44–latka do aresztu
Fot. KMP Wałbrzych
Dwie osoby zostały zatrzymane w ostatnich dniach za posiadanie narkotyków. Jedna z podejrzanych – 44–letnia kobieta – odpowie dodatkowo za handel środkami psychotropowymi oraz odurzającymi.

Do pierwszego z zatrzymań doszło w poprzedni czwartek wieczorem w Głuszycy. Dzielnicowi z tej miejscowości wraz z policjantami ruchu drogowego wałbrzyskiej komendy odwiedzili jedno z mieszkań przy ul. Włókniarzy i zatrzymali tam 44-letnią mieszkankę powiatu wałbrzyskiego. Podczas wykonywanych czynności funkcjonariusze znaleźli przy kobiecie narkotyki w postaci amfetaminy, z których można było wykonać 35 porcji handlowych tych środków psychotropowych. W toku dalszych działań procesowych mundurowi postawili kobiecie zarzut sprzedaży narkotyków innym osobom. Decyzją wałbrzyskiego sądu 44-latka została już tymczasowo aresztowana i zostanie przewieziona do Aresztu Śledczego we Wrocławiu, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące. Kobiecie grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Wczoraj natomiast policjanci prewencji wałbrzyskiej komendy zatrzymali na ul. Wysockiego w Wałbrzychu do kontroli drogowej samochód osobowy. W trakcie wykonywanych czynności mundurowi wylegitymowali osoby znajdujące się w pojeździe. Przy jednym z pasażerów – 20-letnim wałbrzyszaninie – znaleźli narkotyki w postaci amfetaminy oraz marihuany. Można było z nich wykonać łącznie ponad 80 porcji handlowych tych środków psychotropowych oraz odurzających. Za posiadanie narkotyków młody mężczyzna może trafić za karty więzienia na 3 lata.

Twoja reakcja na artykuł?

3
23%
Cieszy
2
15%
Hahaha
1
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
8%
Złości
6
46%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group