Jedlina-Zdrój: 7–0 do przerwy

Niedziela, 13 marca 2022, 9:14
Aktualizacja: 9:24
Zdrój Jedlina–Zdrój kontynuuje marsz do klasy okręgowej.

Zgodnie z oczekiwaniami Zdrój bez większych problemów ograł Czarnych Wałbrzych. Już do przerwy miejscowi zaaplikowali rywalowi 7 goli i było po meczu. Ostre strzelanie rozpoczął w 2. minucie Rzeszót. W 18. minucie na 2-0 podwyższył Zwolenik, a po chwili do siatki Czarnych trafił Kmera. Kolejne gole to dzieło Chałupki i Rzeszóta. Przed przerwą dwukrotnie na listę strzelców wpisał się jeszcze Kałwak. W drugiej odsłonie Zdrój zwolnił tempo gry i kibice już nie oglądali strzeleckich popisów zespołu z uzdrowiska. W tym okresie jedynie Zwolenik zdołał pokonać bramkarza gości i ustalić wynik spotkania na 8-0.

Zdrój Jedlina-Zdrój - Czarny Wałbrzych 8-0 (7-0)

Zdrój: Gut - Zwolenik, Chałupka, Samiec, Rzeszót, Dydrych, Kałwak, Maliszewski, Jaskółowski, Kmera, Chałupka

Czarni: Rudnicki - Wszeborowski, Wojtko, Popławski, Pelypets, Motak, Misiak, Darmochwał, Korulczyk, Kiercz, Dziadkiewicz.