Piątek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 3907
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: 75–latka w szpitalu

Piątek, 3 grudnia 2021, 7:39
Aktualizacja: 8:50
Autor: red
Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: 75–latka w szpitalu
Fot. KMP Wałbrzych
Wczorajszy wieczór i dzisiejszy poranek to kolejne dwa wypadki z udziałem pieszych. Do pierwszego ze zdarzeń doszło na ul. Łączyńskiego w Szczawnie–Zdroju, do drugiego natomiast na ul. Uczniowskiej w Wałbrzychu.

W ciągu ostatnich godzin na naszym terenie doszło do dwóch poważnie wyglądających zdarzeń z udziałem pieszych. Do pierwszego z nich doszło w czwartek po godzinie 17:00 w Szczawnie-Zdroju, kiedy to 77-letni kierujący samochodem osobowym, zjeżdżając z ronda, nie zauważył dwóch będących na przejściu dla pieszych wałbrzyskich seniorek i potrącił je. Jedna z nich z – 75-latka - w poważnym stanie trafiła do szpitala. Policjanci ruchu drogowego wykonujący czynności procesowe odebrali mieszkańcowi naszego miasta prawo jazdy. Kierujący oraz jedna z pieszych byli trzeźwi. Z uwagi na obrażenia ciała drugiej z potrąconych kobiet, na miejscu nie było możliwości sprawdzenia jej stanu trzeźwości.

Dzisiaj natomiast po godzinie 6:00 na prostym odcinku drogi dojazdowej do jednej z firm mających swoją siedzibę przy ul. Uczniowskiej w Wałbrzychu, jadący do pracy 20-letni świebodziczanin nie zauważył przechodzącej przez jezdnię 60-latki i zahaczył kobietę lusterkiem. W wyniku zdarzenia pokrzywdzona wałbrzyszanka z obrażeniami ręki również trafiła do szpitala.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
2
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
6%
Smuci
0
0%
Złości
13
81%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group