Sobota, 10 czerwca
Imieniny: Bogumiła, Małgorzaty
Czytających: 4848
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Affidea na temat wałbrzyskiej radioterapii

Środa, 13 kwietnia 2022, 11:42
Aktualizacja: 12:44
Autor: red
Wałbrzych: Affidea na temat wałbrzyskiej radioterapii
Fot. red
Affidea zapewni radioterapię pacjentom z Wałbrzycha w innych ośrodkach sieci.

MCO Affidea zapewni pacjentom onkologicznym, zakwalifikowanym do leczenia radioterapeutycznego z Wałbrzycha i okolic, leczenie w innych placówkach sieci. Ośrodek sfinansuje pacjentom zakwalifikowanym do leczenia ambulatoryjnego zakwaterowanie oraz przejazd do ośrodków Affidea zlokalizowanych w innych województwach. Affidea stworzyła taką możliwość leczenia dla pacjentów poza Wałbrzychem.

Z możliwości będą mogli skorzystać pacjenci, którzy zostali zakwalifikowani do leczenia ambulatoryjnego, a terminy w innych ośrodkach w regionie będą zbyt odległe. Affidea zabezpieczyła ewentualne potrzeby leczenia dla Pacjentów w ośrodku w Poznaniu i Koszalinie. Leczenie jest gotowa organizować do momentu aż będzie taka potrzeba.

- Zdajemy sobie sprawę, że dla pacjentów decyzja o leczeniu poza Wałbrzychem może być trudna, tym nie mniej kryterium czasu jest w chorobie onkologicznej niezmiernie ważne. Dlatego wyszliśmy z taką inicjatywą – mówi Agnieszka Szydłowska, członek zarządu Affidea. - Dla Affidea pacjenci są najważniejsi. Czujemy się w obowiązku zapewnić pacjentom z Wałbrzycha radioterapię tak, by pacjent mógł leczyć się bez konieczności długiego oczekiwania w kolejkach. Sposób organizacji opieki i jakość wykonywanych świadczeń przez Affidea pozwala nam realizować radioterapię w ciągu od 3 do 7 dni od zgłoszenia się pacjenta do placówki.

Affidea świadczy usługi radioterapii w Wałbrzychu od 15 lat. W wałbrzyskim ośrodku firmy rocznie leczy się około 1400 pacjentów. Firma pozostaje otwarta na możliwość kontynuacji umowy ze szpitalem. Zapewnienie najwyższej jakości usług oraz ciągłość leczenia a przede wszystkich zdrowie pacjentów, pozostają priorytetami i misją firmy.

Affidea to międzynarodowa sieć nowoczesnych centrów diagnostycznych oraz radioterapii onkologicznej. W 15 krajach Europy w łącznie 319 placówkach zapewnia kompleksową opiekę medyczną w obrębie diagnostyki obrazowej, konsultacji lekarskich oraz badań laboratoryjnych.

Z ośrodkami Affidea można skontaktować się pod poniższymi numerami telefonów:

Międzynarodowe Centrum Onkologii w Poznaniu, tel. 61 641 40 81 lub 61 641 40 80

Międzynarodowe Centrum Onkologii w Koszalinie, tel. 94 732 87 60

Międzynarodowe Centrum Onkologii w Wałbrzychu (numer będzie aktywny nawet po zaprzestaniu świadczeń tel. 74 647 250).

Twoja reakcja na artykuł?

2
13%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
6%
Smuci
0
0%
Złości
13
81%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group