Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 5478
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Aglomeracja zachwyca

Sobota, 14 grudnia 2019, 9:47
Aktualizacja: Niedziela, 15 grudnia 2019, 8:53
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Aglomeracja zachwyca
Fot. użyczone
Aglomeracja Wałbrzyska zachwyciła właścicieli biur podróży.

Dwudziestu przedstawicieli biur podróży z Dolnego Śląska, Małopolski i Mazowsza wzięło udział w dwudniowej wizycie studyjne po największych atrakcjach Aglomeracji Wałbrzyskiej . Zwiedzili Wałbrzych i okolice, by zbadać potencjał turystyczny regionu. Wydarzenie zorganizowała Lokalna Organizacja Turystyczna Aglomeracji Wałbrzyskiej.
- Naszym celem było pokazanie potencjału całej Aglomeracji Wałbrzyskiej i ogromu atrakcji turystycznych, które znajdują się na naszym terenie. Cieszę się, że goszczący u nas właściciele biur podróży z takim entuzjazmem zareagowali na to co mamy do zaoferowania. Pierwszy efekty wizyty studyjnej już są w postaci rezerwacji na przyszłoroczne wycieczki w nasz region. Już dziś mogę zapewnić, że będziemy organizowali kolejne wizyty przedstawicieli branży turystycznej. - mówi Anna Żabska, prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Goszczący u nas tour-operatorzy oprócz Zamku Książ z jego zimową atrakcją czyli Ogrodami Światła, Aqua-Zdroju, Wałbrzyskiej Starówki i Muzeum Porcelany odwiedzili także uzdrowisko w Jedlinie-Zdroju, Opactwo w Krzeszowie, Zamek Grodno, Świdnicę, gdzie oglądali m.in. replikę samolotu Czerwonego Barona i podziemia Osówki.

Twoja reakcja na artykuł?

5
38%
Cieszy
1
8%
Hahaha
4
31%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
23%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group