Sobota, 13 czerwca
13°C Jelenia Góra

Agresję wyładował na samochodach

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

54–letni mieszkaniec naszego miasta trafił w ręce wałbrzyskich policjantów, po tym jak dokonał uszkodzenia dwóch zaparkowanych na Piaskowej Górze samochodów osobowych. Mężczyzna w momencie interwencji był nietrzeźwy, a dodatkowo bardzo agresywny.

Wałbrzyscy policjanci w miniony wtorek nad ranem otrzymali informację o tym, że idący ul. Długą mężczyzna dewastuje zaparkowane samochody. Funkcjonariusze ruchu drogowego niezwłocznie udali się na miejsce, gdzie przy wsparciu dzielnicowych pierwszego komisariatu zatrzymali na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa nietrzeźwego 54-latka. Mężczyzna miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Podczas wykonanych oględzin okazało się, że uszkodzeniu uległy dwa pojazdy, w których agresywny wałbrzyszanin powyrywał boczne lusterka oraz zarysował powłokę lakierniczą.

Podejrzany w trakcie czynności procesowych oświadczył, że zdewastował przypadkowe samochody i nie wie dlaczego to zrobił. Tłumaczył się stanem nietrzeźwości. Teraz 54-latek odpowie przed sądem. Za zniszczenie mienia grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka