Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 2301
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Agresor zatrzymany

Wtorek, 24 września 2019, 6:46
Aktualizacja: Środa, 25 września 2019, 8:35
Autor: red
Wałbrzych: Agresor zatrzymany
Fot. KMP Wałbrzych
Funkcjonariusze pierwszego komisariatu ustalili i zatrzymali kilka dni temu 40–letniego wałbrzyszanina. Mężczyzna odpowie przed sądem za zaatakowanie innej osoby i spowodowanie u niej poważnych obrażeń ciała, kierowanie gróźb karalnych, zniszczenie mienia oraz posiadanie narkotyków.

Policjanci od kwietnia tego roku poszukiwali 40-latka, który ukrywał się przed organami ścigania, po tym jak pobił mężczyznę, powodując u niego poważne obrażenia głowy oraz kierował w stosunku do innych osób groźby karalne. Ostatecznie funkcjonariusze Komisariatu Policji I w Wałbrzychu zatrzymali mieszkańca naszego miasta przy ul. Grodzkiej. Podejrzany posiadał przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy oraz tabletek MDMA.

Podczas dalszych czynności procesowych funkcjonariusze wydziału kryminalnego z „jedynki” udowodnili 40-latkowi popełnienie przestępstwa zniszczenia mienia. Do zdarzenia doszło kilka tygodni temu przy ul. Kasztelańskiej. Wtedy to nieustalony mężczyzna wskoczył na samochód osobowy i uszkodził jego dach oraz szybę czołową, a następnie uciekł.

Wałbrzyszanin podczas czynności procesowych przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył obszerne wyjaśnienia. O jego losie zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwa może trafić do więzienia na 5 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

4
18%
Cieszy
1
5%
Hahaha
1
5%
Nudzi
3
14%
Smuci
1
5%
Złości
12
55%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group