Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 3478
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Agresywne nastolatki napadły na bezbronną dziewczynę

Piątek, 31 grudnia 2010, 17:44
Aktualizacja: 17:44
Autor: red
Wałbrzyscy policjanci ustalili i zatrzymali pięć dziewczyn w wieku od 17 do 19 lat, które podejrzewane są o dokonanie brutalnego napadu w centrum miasta.

Policjanci Wydziału Kryminalnego wałbrzyskiej komendy po ustaleniach zatrzymali pięć dziewczyn w wieku od 17 do 19 lat podejrzewanych o to, że na Placu Grunwaldzkim w Wałbrzychu brutalnie pobiły 18-latkę. Poszkodowana dziewczyna na szczęście doznała tylko ogólnych obrażeń ciała.

Agresywne dziewczyny jechały wraz z ofiarą w jednym busie komunikacji miejskiej. Świętowały urodziny 17-letniej koleżanki. Napastniczki ukradły ofierze torebkę wraz z kosmetykami, telefonem komórkowym, kluczami do mieszkania oraz gotówkę, a z szyi zerwały srebrny łańcuszek. Poszkodowana oszacowała straty na około 600 złotych.

Policjanci odzyskali część skradzionych łupów, między innymi telefon komórkowy oraz klucze. Piątka „gniewnych” dziewczyn trafiła do policyjnego aresztu wałbrzyskiej komendy. Za bandycki napad zatrzymanym grozi do 12 lat pobytu za więziennymi kratami.

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group