Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 4719
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Agresywny po narkotykach

Niedziela, 21 listopada 2021, 6:38
Autor: red
Wałbrzych: Agresywny po narkotykach
Fot. KMP Wałbrzych
Dzielnicowi pierwszego komisariatu zatrzymali w środowy wieczór z narkotykami 33–letniego mężczyznę. Podejrzany dodatkowo podczas wykonywanych przez mundurowych czynności naruszył ich nietykalność cielesną oraz znieważył słowami wulgarnymi.

Policjanci pierwszego komisariatu w minioną środę po godzinie 22:00 interweniowali na ul. Basztowej w Wałbrzychu, gdyż z zebranych przez nich informacji wynikało, że siedzący w samochodzie mężczyzna może znajdować się pod wpływem narkotyków i być w ich posiadania. Na miejscu dzielnicowi potwierdzili ten fakt, znajdując przy 33-latku narkotyki w postaci marihuany.

Mężczyzna wiedząc, że trafił w ręce mundurowych, próbował ucieczki, między innymi siłowo atakując policjantów. Agresorowi sztuczka ta jednak się nie udała, a kiedy został zatrzymany, zaczął publicznie ubliżać funkcjonariuszom słowami wulgarnymi, dlatego też noc spędził na terenie wałbrzyskiej komendy.

W toku wykonanego dzień później przeszukania mieszkania podejrzanego, policjanci kryminalni z „jedynki” znaleźli tam również kolejne porcje marihuany, z której można było wykonać kilkadziesiąt porcji handlowych tych środków odurzających.

33-latek ostatecznie został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Za posiadanie narkotyków, naruszenie nietykalności cielesnej policjantów oraz znieważenie ich grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3. Funkcjonariusze zabezpieczyli gotówkę należącą do sprawcy w kwocie 1500 złotych na poczet przyszłej kary.

Twoja reakcja na artykuł?

1
9%
Cieszy
5
45%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
9%
Złości
4
36%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group